Recent Content by lipek534

  1. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    option '255.255.255.0' invalid upnpDiscover() error code=0 No valid UPNP Internet Gateway Device found. wpisuje brame routera i nic chyba trzeba będzie zmienić usługodawce..
  2. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    poszło zainstalowane teraz trzeba przekierować ręcznie te porty?
  3. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    [/share/Public/miniupnpc-1.9] # make install cp miniupnpc.h miniupnpc.h.bak sed 's/\(.*MINIUPNPC_API_VERSION\s\+\)[0-9]\+/\110/' < miniupnpc.h.bak > miniupnpc.h cc -fPIC -O -Wall -W -Wstrict-prototypes -fno-common -DMINIUPNPC_SET_SOCKE;(IMEOUT -DMINIUPNPC_GET_SRC_ADDR -D_BSD_SOURCE...
  4. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    Optware Devel mam zainstalowane natomiast tego drugiego nie mam.. jak to zainstalowac?
  5. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    [/share/Public/miniupnpc-1.9] # INSTALLPREFIX=/opt/bin [/share/Public/miniupnpc-1.9] # make install cp miniupnpc.h miniupnpc.h.bak sed 's/\(.*MINIUPNPC_API_VERSION\s\+\)[0-9]\+/\110/' < miniupnpc.h.bak > miniupnpc.h cc -fPIC -O -Wall -W -Wstrict-prototypes -fno-common...
  6. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    ok dałem tar zxvf miniupnpc-1.9.tar.gz i poszło teraz z kolei wpisuje make distclean i pojawia się : [/share/Public/miniupnpc] # make distclean make: *** No rule to make target `distclean'. Stop.
  7. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    Witam Mam problem wpisuje z pkt 3 wget http://link.do.miniupnpc.tar.gz czyli wget MiniUPnP Project HomePage i tam pobiera cos natomiast wpisuje pozniej z pkt 5. tar zxvf miniupnpc.tar.gz i wyskakuje takie cos tar: miniupnpc.tar.gz: Cannot open: No such file or directory tar: Error is not...
  8. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    a z poziomu windowsa da się to zrobić?
  9. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    Mam CloudLinka a jeżeli chodzi o funkcję DMZ to próbowałem i nic z tego..
  10. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    Tak tylko ja mam od czasu zakupu qnap i nie moge wejsc po ip czy domeny z zewnatrz.
  11. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    Jest to sieć osiedlowa czyli idzie po kabelku przez parę domów. U mnie jest jeden router i access point
  12. lipek534

    Pomoc Wykryto prawdopodobny konflikt z NAT w myQNAPcloud

    Witam wszystkich mam taki problem odnośnie zalogowania się z "zewnątrz" na qnap otóż w usłudze myqnapcloud wykryto taki problem : wykryto prawdopodobny konflikt z NAT. Upewnij się, ze tylko jeden router przeprowadza translację adresów sieciowych. (Kod błędu 1020010). Mogę jedynie po sieci dostać...
  13. lipek534

    Witam

    Witam wszystkich :)