Recent Content by ludwikc

  1. L

    Pomoc Brak dostęp do panelu administracyjnego lokalnie (a przez MyQNAPCloud - OK!)

    Nie pisałem do helpdesku, w pierwszej kolejności zwróciłem się o pomoc tutaj. --ludwikc
  2. L

    Pomoc Brak dostęp do panelu administracyjnego lokalnie (a przez MyQNAPCloud - OK!)

    pigers, rozumiem, że jako Admin ogarniasz sporo wątków jednocześnie, ale przeczytaj proszę mój pierwszy post. Starałem się dość wyraźnie podkreślić, że... Nie wiem jak lektura konfiguracji udziałów sieciowych, które u mnie działają może być pomocna w rozwiązaniu problemu. Nie chcę podważyć...
  3. L

    Pomoc Brak dostęp do panelu administracyjnego lokalnie (a przez MyQNAPCloud - OK!)

    Nie, sprawdziłem to w pierwszej kolejności. Połączenie z Androidów jest OK. Chodzi o połączenie z Windows 10 (testowane na dwóch różnych maszynach), które korzystają z kont użytkownika w AzureAD. Myślę, że gdyby było zablokowane, nie dostałbym się na nie również z poziomu MyQNAPCloud. A...
  4. L

    Pomoc Brak dostęp do panelu administracyjnego lokalnie (a przez MyQNAPCloud - OK!)

    Skąd wniosek, że zablokowałem admina? Loguję się na swojego użytkownika (na prawach administratora), a admin jest, tylko leży nieużywany z silnym hasłem. To dość popularny best practice.
  5. L

    Pomoc Brak dostęp do panelu administracyjnego lokalnie (a przez MyQNAPCloud - OK!)

    Tak oczywiście również probówałem - bez rezultatów. (Windows Credentials są dodane tak samo do obu). W sekcji Security nie było nic, nawet ustawienie "Allow from all":
  6. L

    Pomoc Brak dostęp do panelu administracyjnego lokalnie (a przez MyQNAPCloud - OK!)

    Tak, w każdej. Nie, nie używałem dotąd QFindera, bo nie był mi potrzebny. Czy myślisz, że on może naprawić łączność przeglądarkom? --ludwikc
  7. L

    Pomoc Brak dostęp do panelu administracyjnego lokalnie (a przez MyQNAPCloud - OK!)

    Mam problem z dostępem do panelu administracyjnego QNAPa lokalnie. Scenariusz: Serwer: Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.01514 Build 20180402 Model serwera: QNAP TS-212 Klient: Windows 10 (Azure AD) Dostęp przez https://xx-nazwa-mojego-qnapa-xx.myqnapcloud.com:8080/cgi-bin/...
  8. L

    Pomoc Problem z dostepem do TS-231p

    Mam dokładnie to samo.