Recent Content by maal1980

  1. M

    Pomoc Qsync - synchronizacja kilku katalogów na smartfonie

    @_Floyd Dziękuję za informację, wygląda na to że qfile spełni moje wymagania :) Mam tylko pytanie w jaki sposób można przekazać automatycznie istniejące zdjęcia/filmy, nowe zdjęcia które wykonuję są przekazywane prawidłowo do odpowiednich katalogów, jeżeli katalogów nie ma to są one...
  2. M

    Pomoc Qsync - synchronizacja kilku katalogów na smartfonie

    @_Floyd Skoro da się to zrobić w Qsync to w jaki sposób mogę to zrobić, zaznaczam że chodzi o smartfona, a nie o komputer. PS. Na komputerze wiem jak to zrobić.
  3. M

    Pomoc Qsync - synchronizacja kilku katalogów na smartfonie

    Witam, Mam na smartfonie zainstalowaną aplikację Qsync. Chciałbym synchronizować dwa oddzielne katalogi DCIM oraz drugi timbs, oba katalogi znajdują w katalogu główny pamięci wewnętrznej smartfonu. Nie mam problemu z ustawieniem synchronizacji jednego katalogu, jednak nie jestem w stanie...
  4. M

    Pomoc Jak wyłączyć parkowanie głowić w dysku?

    Mam tą opcję odznaczoną, próbowałem tez ustawić tam 5 min oraz 1 godzinę jednak liczba parkowań głowicy rośnie w takim samym czasie. Moim zdaniem szansa że jest to potencjalna awaria jest znikoma, ponieważ mam identyczną sytuację na 4 dyskach kupionych od 3 różnych dostawców, jedyne co je łączy...
  5. M

    Pomoc Jak wyłączyć parkowanie głowić w dysku?

    Witam, Mam problem z serwerem qnap, chodzi generalnie o zwiększającą się parametry Power-off_Retract_Count oraz Load_Cycle_Count, codziennie te wartości wzratstają o około 700 Dyski to WD RED. Co powinienem zmienić w ustawieniach aby te parametry się nie zwiększały, dyski mają pracować cały czas.