Maateuszz
Local time
3:22 AM
Reaction score
1

Latest activity Postings About

• Maateuszz
      Udało mi się połączyć do bazy, ale nie do MySQL tylko to MariaDB, wyedytowałem plik config.inc.php i dodałem na końcu: port: $cfg['Servers'][$i]['port'] = '3306'; socket: $cfg['Servers'][$i]['socket'] = '/var/run/mariadb10.sock'; Z poziomu...
    • Maateuszz
      Z poziomu samej aplikacji PhpMyAdmin i dostępnych opcji w AppCenter nie ma opcji włączenia tcp/ip. W ControlPanelu zamiast "SQL server" i opcji włączenia tcp/ip na porcie jest natomiast MariaDB, którą trzeba zainstalować. Próbowałem w...
    • Maateuszz
      To było to, ale nie zamierzyłem przyczyny źródłowej - reset pomógł, QuFirewall'a nie instalowałem. Dzięki za pomoc (y):)
    • Maateuszz
      Hej, po zainstalowaniu phpMyAdmina i próbie zalogowania się do apki przez standardowego usera i hasło (root/admin) mam poniższy błąd: (mysqli_real_connect(): (HY000/2002): Connection refused) Oczywiście próbowałem edytować w config.inc.php i...
      • 1650460738634.png
    • Maateuszz
      Hej, mam problem z logowaniem do QNAPa: QNAP jest podłączony do sieci przez WiFi i tak się z nim do tej pory łączyłem poprzez logowanie w przeglądarce. Obecnie nie mogę się zalogować i panel logowania w ogóle nie wyświetla się w przeglądarce...
  • Loading…
  • Loading…