Recent Content by madikos

  1. madikos

    Pomoc TS-212P problem z LAN (tylko 100Mbps)

    Liczyłem, że ktoś już cos zmajstrował :) ale czytając Twój opis pod nickiem, wiem że wiesz lepiej :D Pozdrawiam i dzieki za pomoc Szanowni, a wymieniał ktoś już może gniazdo w swoim QNAPie? Według oznaczenia na nim, jest to RB1-225BAK1A 1615mfa, jednak nigdzie takiego nie mogę znaleźć...
  2. madikos

    Pomoc TS-212P problem z LAN (tylko 100Mbps)

    Mam gotowego patchcorda CAT6 i nadal 100 :) Ten sam kabel wpięty w adapter tp-linka UE300 zapina się od razu na 1 Gbps, a w QNAPie na 100 Mbps :-( ewidentnie coś jest z portem. Z shella, widać tplinka, ale nie podnosi się jako interface: [~] # lsusb Bus 002 Device 001: ID 1d6b:0002 Linux...
  3. madikos

    Pomoc TS-212P problem z LAN (tylko 100Mbps)

    Szanowni, posiadam od niedawna QNAP TS212P z softem 4.3.3.1693 Port ETH zestawia się w nim tylko na 100Mbps. Nie widać żadnych fizycznych uszkodzeń, zabrudzeń itp. nie jest to też nowy sprzęt, żeby naprawa była rentowna. Szukam sposobu na obejście problemu. Czy jest możliwość aby qnap...
  4. madikos

    Pomoc PLEX offline - problem z kodekami

    Postawiony jako vm na debianie, nie potrzebował Jako app qnapa potrzebuje tylko do pierwszego odpalenia. EOT. Dzięki za udział w dyskusji :)
  5. madikos

    Pomoc PLEX offline - problem z kodekami

    Zablokowałem mu dostęp, ale jak wyświetlił ten komunikat, to blokada została wyłączona, film zaskoczył, blokadę włączyłem ponownie, a filmy nadal chodzą :s Jak błąd powróci, zrobię prntscrn i wrzucę Tak prezentuje się błąd przy dostępie przez WEBa. Przy aplikacji PLEX na Tizenie, jest dokładnie...
  6. madikos

    Pomoc VMware EXSi 6.0u3 + TS-459U+ - problem z autentykacją iSCSI

    Witam wszystkich, posiadam urządzenie Qnap: Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.6 Model serwera: QNAP TS-459U+ Chciałem poprzez iSCSI podłączyć go do serwera VMware ESXi 6.0u3, 5050593. Niestety podczas po ustawieniu autoryzacji CHAP, w logach wirtualizatora dostaję info o błędnej...
  7. madikos

    Pomoc PLEX offline - problem z kodekami

    Używam ponad rok PLEXa, ale postawionego na hyperV na debianie. Od samego początku offline :) nie lubię jak ktoś zbiera o mnie za dużo informacji. Nigdy nie było problemu z działaniem jakiegokolwiek pliku audio/video. Oczywiście, jeżeli używasz PLEX PASS to internet jest konieczny, ale...
  8. madikos

    Pomoc PLEX offline - problem z kodekami

    Witam wszystkich w moim TS-251D zainstalowałem aplikację PLEX, dodałem zasoby i wszystko ładnie działa. Problem pojawia się jednak z działaniem offline. Odpiąłem qnapa od internetu, i odtwarzanie przestało działać z uwagi na brak dostępnych kodeków. Moje pytanie, to czy można zainstalować te...