Recent Content by makalele

  1. makalele

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    Panowie, bardzo dziękuję za porady. Spróbuję ogarnąć. Czy ktoś chętny wieczorem na zdalną sesję?
  2. makalele

    witam

    Chciałem się tak nieśmiało przywitać.
  3. makalele

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    Witam Nieznany typ systemu plików 'linux_raid_member' czy ktoś za pomoca teamviewera chciałby to zrobić? albo czegoś zdalnego?
  4. makalele

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    Coś więcej, jakieś pomysły?
  5. makalele

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    Mam. Zainstalowałem. Cóż teraz począć? Nie widzi mi dysku. Podpięty jako USB Witam Mam już linuksa, widać dysk. ale nie partycje. GParted pokazuje takie cuda: co powinienem dalej zrobić aby zobaczyć dane?
  6. makalele

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    NIe mam komputera z linuxem, tu jest problem. Mam też serwer qnapa, ale po zamontowaniu dysku, serwer chce go formatować żeby mógł być używany. Czy nie można jakoś podłączyć dysku do serwera tak aby nie trzeba było go formatować czy jak to zwał...
  7. makalele

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    Tak, dane są jak najbardziej. Dlatego szukam kogoś obeznanego i proszę o pomoc w zgraniu tych danych
  8. makalele

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    Witam Serdecznie Potrzebuję pomocy polegającej na odzyskaniu danych z dysków z serwera. Dyski pracowały jako RAID1. Niestety coś nie zadziałało i serwer odmówił współpracy. Na dyskach są dosyć ważne dane firmowe/księgowe a na drugim dysku filmy, zdjęcia rodzinne itp z kilku lat. Bardzo ważne dla...
  9. makalele

    Pomoc Teamspeak3 server na TS-269L

    też nic. serwer stoi na 192.168.0.100. Wszystko działa (www, djstation, i inne usługi qnap) a TS nie znajduje. Mam taki plik txt po instalacji TS3 I M P O R T A N T ------------------------------------------------------------------ Server Query Admin Account created loginname=...
  10. makalele

    Pomoc Teamspeak3 server na TS-269L

    Problem z tym, że nie mogę się połączyć. Mam zewnętrzne IP, serwer, przekierowanie portu 9987 i nic... Proszę, pomóżcie.
  11. makalele

    Pomoc Teamspeak3 server na TS-269L

    Wlasnie dokładnie to samo zrobiłem. Tylko co dalej, bo poza ikonką na głównej stronie nic nie ma....
  12. makalele

    Pomoc Teamspeak3 server na TS-269L

    wiem, znam zaglądałem. Moja angielska jest słaba ;( a ssh i inne cuda tym bardziej
  13. makalele

    Pomoc Teamspeak3 server na TS-269L

    Przepraszam, że tak nieśmiało pytam, ale jestem lajkonikiem na tym forum.... Myślałem, że jestem trochę mądry a tu jednak psikus. Nie potrafię sobie poradzić z postawieniem serwera TS. Niby wszystko zainstalowane z paczki qpkg a jednak nie widzę żadnej zakładki, aplikacji TS. Poza ikonką na...