Recent Content by maly95

  1. maly95

    Pomoc Przechodzenie w tryb uśpienia

    No właśnie czyli dyski się usypiają czy cały czas chodzą rozkręcone?
  2. maly95

    Pomoc Przechodzenie w tryb uśpienia

    Właśnie ten problem pojawił się chyba po aktualizacji do najnowszej dostępnej wersji oprogramowania.
  3. maly95

    Pomoc Przechodzenie w tryb uśpienia

    Chodzi mi o uśpienie dysków i nasa. Wcześniej przechodził w tryb uśpienia, ale właśnie kilka tygodni temu coś się stało i przestał. Czy może to powodować jakaś opcja w ustawieniach? Jeśli tak to jaka?
  4. maly95

    Pomoc Przechodzenie w tryb uśpienia

    Takie mam. Ktoś coś?
  5. maly95

    Pomoc Przechodzenie w tryb uśpienia

    Cześć, od kilku tygodni mam problem, ponieważ mimo, że mam wyłączone niemalże wszystkie usługi to mój qnap nie przechodzi w tryb uśpienia (nie gaśnie diodka statusu). Status na chwilę obecną usług Nie wiem gdzie może leżeć problem. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0724 Build 20181029...
  6. maly95

    Pomoc Zewnętrzy dostęp do FileStation

    Chciałbym się dowiedzie, czy jest możliwość uzyskania linku do szybkiego dostępu z zewnątrz do FileStation? Tak jak ma to miejsce w przypadku PhotoStation, że podczas logowania jest na samym dole link do galerii np. domena/photo/.
  7. maly95

    Pomoc Zdalny dostęp a serwer www

    Witam, Czy do poprawnego działania usługi MyQNAPcloud jest potrzeba włączonego serwera www? Chciałem wyłączyć ten serwer jednak po tej czynności nie działa mi łączenie się z serwerem za pomocą myqnapcloud a przy teście łączności przez internet zapala się czerwona kontrolka.
  8. maly95

    Modernizacja sieci

    No właśnie nie dogadaliśmy się. Ciężki ze mnie uczen :D Co do pracy liveboxa 2.0 to z tego co się zapoznałem z jego dokumentacją to ma obsługę 802.11 b/g/n. A jeden z laptopów posiada kartę 802.11 a/b/g/n jesli dobrze wypatrzylem. Poza mobilnymi typu iPlus (nie wiem czy taka oferta jeszcze...
  9. maly95

    Modernizacja sieci

    Zycie w wiosce rzadzi sie swoimi prawami, maksymalna mozliwosc to 20Mb i brak innych rozwiazan.
  10. maly95

    Modernizacja sieci

    Bo nad tym liveboxem się zastanawiałem bo w domu korzystam z 2 laptopów zawsze na wifi - stąd pomysł że na livebox też musze mieć port gigabajtowy aby móc mieć większy transfer przez wifi niż 1,2Mb. Co to jest ta wersja rack?
  11. maly95

    Modernizacja sieci

    To teraz powiedzcie mi czy switch, o którym wspomniałem w pierwszym poście jest dobrym rozwiązaniem? A także czy wymiana routera z livebox'a na coś innego ma sens? Pytania może śmieszne, ale nie problemem jest wydać xxx$ na sieć, gdzie nie będzie wykorzystana nawet 1/3 jej możliwości.
  12. maly95

    Modernizacja sieci

    Czyli tak z tego co wyczytałem to mając ADSL mam ograniczenie prędkości z i do w sposób znaczący. Tylko czy dobrze rozumiem, że ADSL ograniczą predkość mojego internetu i w żaden sposób nie działając na moją sieć lan i prędkość danych przez wifi w domu? Bo tak jak mówiłem zależy mi na...
  13. maly95

    Modernizacja sieci

    To w wyniku testu przeprowadzonego na zamieszczonej przez Ciebie stronie mam coś takiego: Speedtest.net by Ookla - My Results
  14. maly95

    Modernizacja sieci

    W jaki sposob dowiedziec sie czy mam VDSL? Ale i tak chyba musze wymienic liveboxa na 3 aby przez wifi szlo szybciej niz daje port w liveboxie 2.0?
  15. maly95

    Modernizacja sieci

    Witam, Zastanawiam sie nad modernizacja sieci tak aby moc wykorzystywac potencjal mojego QNAPa 212p. Obecnie infrastruktura sklada sie z Livebox'a 2.0, switch'a tp-link TL-SF1005D. Obecnie posiadam 10MB internet, w przyszlosci wiadomo wiekszy. Interesuje mnie zwiekszenie predkosci w sieci lan...