Recent Content by marcias

  1. marcias

    Pomoc Multimedia z Qnapa na urządzeniach Apple

    Przerabiałem również już 3 modele xtreamer-ów (tak jak kolega opisał - badziew) Zakupiłem w dniu wczorajszym S DS214Play. Wczoraj podłączony dziś wszystko pięknie śmiga - bez żadnej frustracji, bez zbędnego tracenia czasu na konfiguracje. Z Qnap-em nie zadzieram już więcej, dla...
  2. marcias

    Pomoc Multimedia z Qnapa na urządzeniach Apple

    Dzięki za info, rano obadam różnicę. Tylko co z HS-251 ? zbędna zabawka ?
  3. marcias

    Pomoc Multimedia z Qnapa na urządzeniach Apple

    No czy praca przy takich banalnych sprawach jak kopiowanie, kasowanie, katalogowanie różnie się na ts lub js-251 od pracy na tym ts-112p. Temat DLNA i zapoznałem co i jak, więc w tej materii nie potrzebuję pomocy. Czyli mam rozumieć iż oba produkty są mocno zbliżone do siebie jeśli chodzi o...
  4. marcias

    Pomoc Multimedia z Qnapa na urządzeniach Apple

    Witam, bo bezsensownej 3-dniowej walce z badziewiem zwanym TS-112p (powinno się zabronić sprzedaży tego) postanowiłem przejść na coś co zasługuje na logo QNAP. Proszę o informację znawców marki jaki model wybrać TS-251 czy HS-251 ? Zapotrzebowanie moje to : 1. Wydajna stacja do oglądania...
  5. marcias

    Witam

    Po 7-letniej więzi z moim S DS-109+ , postanowiłem przejść na wyższy poziom ;p Qnap i zakupiłem na początek serwerek home Qnap TS-112p i poznaję wszystko od nowa.