Marcin.M
Local time
09:04
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Marcin.M
      Marcin.M zareagował Lubię to Lubię to na post Silas Mariusz w dyskusji Instruktaż/Tutorial VPN do QNAP w 15 minut!.
      Poziom trudności: Łatwy Czas konfiguracji: 5-15 minut Zaloguj się do serwera QNAP NAS Otwórz App Center i zainstaluj aplikacje QVPN Otwórz aplikacje QVPN i skonfiguruj Qbelt W tym celu włącz serwer Qbelt Ustaw dowolny port, np. 39443...
    • Marcin.M
      Dzięki. Szkoda że QNAP nie udostępnił takiej możliwości. Generalnie teoretycznie jest to w jakiś sposób do obejścia, próbowałem już przez browser station i rozpocząłem pobieranie z poziomu QNAP, ale zabrakło pamięci 😂.
    • Marcin.M
      Marcin.M napisał nowy temat.
      Czy istnieje jakiś sposób aby zasób udostępniony przez link myQNAPcloud pobrać bespośrednio na mój QNAP? Wytłumaczę o co chodzi, kolega ma swój qnap i wysyła mi link przez myQNAPcloud. Ja ten plik otwieram na komputerze, pobieram i potem...
    • Marcin.M
      Marcin.M napisał nowy temat.
      Witajcie. Jestem nowym użytkownikiem Qnap. Posiadam TS-251 i TR-004. Na tą chwilę TR-004 jest nie aktywna bo nie posiadam jeszcze dysków do niej. Obecnie 2x10 TB w Raid 1
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…