Recent Content by marekkal

  1. M

    Pomoc Automatyczny backup zdjęć z telefonu

    Dzień dobry, NAS QNAP T264 proszę o oświecenie co robię nie tak; reguły Qfile Pro - automatycznie wyślij z galerii zdjęć - tylko rolka z aparatu - lokalizacja docelowa NAS wybrana (folder) - struktura folderów - połącz w jeden folder - zduplikowane nazwy plików - pomiń Problem; aplikacja...
  2. M

    Pomoc Qmagie i Coral M-2

    Indeks i miniatury zrobił dość szybko, rozpoznanie trwa już tydzień
  3. M

    Pomoc Qmagie i Coral M-2

    Jest widoczny i pracuje, procesor Niby pracuje, procesor jest bezczynny To bardzo proszę pozgadywac 1685275385 Dodam jeszcze, że jak zresetuje serwer to sprawa się posunie parę procent do przodu, jak nie to stoi jak zaklety, ale chyba nie o to chodzi
  4. M

    Pomoc Qmagie i Coral M-2

    Dzien dobry, zakupiem QNAP TS-264, szybkie dyski NVME i procesor Coral M-2, aby sobie poprawic. Mam do obrobki ok. 120 tys zdjec. Stara Picasa windowsowa zalatwiala to dosc szybko, natomiast Qnap miele juz tydzien i jeszcze do polowy nie doszedl. Albo to kompletna porazka, albo ewidentnie cos...
  5. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    Qnap QM2-2P-244A pozdrawiam
  6. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    standardowo 4 (2xsata, 2x M2 NVMe) plus karta PCie 2x M2 NVMe. Pozdrawiam
  7. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    ok, dziękuję
  8. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    proszę, nic się nie zmieniło
  9. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    Wrócę do domu, to wstawię to co napisałem, a może coś się zmieni?. Piszę bo nie ma mnie przy sprzęcie i jeszcze czas jakiś nie będzie. pozdrawiam
  10. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    Lubię polskie znaki, nie lubię pisma obrazkowego
  11. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    Napisałem po polsku co widać na tych screenshotach. Mogę powtórzyć. Na pierwszym 3 pule pamięci (na zielono) na 5 dyskach. Na drugim (tworzenie woluminu, trzeba więc wybrać dyski) 0/6 dostępnych dysków. I tyle, nic się nie da dalej zrobić.
  12. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    Gdyby wszystko szło jak na załączonych filmikach, (obejrzałem je w ramach przygotowania do użytkowania qnap) to bym nie zadawał pytania na forum. W związku z tym ponawiam pytanie. Jak nie uzyskam odpowiedzi to zrobię reset pełny i jeszcze raz wszystko zainstaluję. Potem serwis Qunap. 1684245240...
  13. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    Uprzejme proszę jaśniej, nic z tego nie rozumiem
  14. M

    Pomoc pomoc, pytanie

    Dzień dobry zakupiłem TS-264, zamontowałem 2X NVME, 2X SSD, 1x NVME PCIE, w następnym kroku utworzyłam 3 pule pamięci z tych dysków. Chcę iść dalej i utworzyć woluminy (3) , system melduje 5 sprawnych dysków, ale kreator tworzenia woluminów ich nie widzi (dyski 0 z 6 , mam jeszcze kartę...
  15. M

    dzień dobry

    Kupiłem 2x Samsung 970 EVO plus 2TB 2x Samsung 870 EVO 2TB 2,5" Dołożę jeszcze QM2-2P (244A, lub 344A, lub 384A) z akceleratorem Coral M.2, i dyskiem 512 GB Pozdrawiam