Recent Content by mieczyk100

  1. M

    Pomoc Serwer ftp - otwieranie plików

    To w jaki sposób najlepiej zrobić bezpośredni dostęp do plików na serwerze przez internet? (bez korzystania z myqnapcloud)
  2. M

    Pomoc Serwer ftp - otwieranie plików

    Witam, mam postawiony serwer ftp na dysku sieciowym QANP ts-231. Chcialbym mieć dostęp do plików na serwerze zdalnie przez internet przez ftp z poziomu windowsa. Czy jest jakiś sposób, aby zmapować ten dysk sieciowy i otwierać pliki (excela, worda, cad) znajdujące się na serwerze bezpośrednio...
  3. M

    Pomoc Uprawnienia dostępu do katalogu - Qfinder

    Dokładnie tak zrobiłem. Ale jak teraz te uprawnienia dostępu przenieść na Windowsa. Wcześniej wyobrażałem sobie to tak ,że aby dostać się do folderów na dysku NAS poprzez eksplorator windowsa, trzeba zainstalować Qfindera. W tym programie wpisać login i hasło usera i wtedy mieć dostęp do...
  4. M

    Pomoc Uprawnienia dostępu do katalogu - Qfinder

    Witam, chciałbym postawić w firmie serwer w oparciu o QNAP TS-231P. Skonfigurowałem dysk NAS zgodnie z instrukcją, a następnie zacząłem tworzyć katalogi sieciowe i przydzielać uprawnienia poszczególnym użytkownikom. Problem się zaczyna w momencie, kiedy chcę określić dostęp do dysku z poziomu...