Recent Content by miKqus

  1. miKqus

    Pomoc QVR Pro - zarządzanie zdarzeniami.

    Mam pewnie dylemat, niestety nie znalazłem odpowiedzi na forum i stronach QNAPa. Mianowicie chodzi o Tworzenie zasad i dodawanie do nich zdarzeń. Niby prosta sprawa, ale QVRPro oferuje kilka opcji tworzenia, co najlepsze wygląda na to że one się nie różnią efektem. W jaki sposób dodajecie...
  2. miKqus

    Pomoc QVR Pro - Poważny problem z macierzą - brak nagrań.

    Datę mam na pewno poprawną, co do plików, nie patrzę na datę pliku, katalogi są oznaczane datą i godziną, tak czy inaczej nie jestem w stanie nic z tymi plikami zrobić, odnoszę wrażenie że te pliki po 64MB są lub powinne być sklejane w jedną całość. Standardowo jak wszytko działa pliki są w...
  3. miKqus

    Pomoc QVR Pro - Poważny problem z macierzą - brak nagrań.

    CO do plików, tak próbowałem odtworzyć, niestety VLC czy też inne odtwarzacie komunikują że format jest niepoprawny. Pliki mają po 64MB, nie mają rozszerzenia, może ktoś wie co to za format i co trzeba z tym zrobić ? Co do zgrania wszystkiego na bok, niestety nie posiadam pod ręką ponad 50 TB...
  4. miKqus

    Pomoc QVR Pro - Poważny problem z macierzą - brak nagrań.

    Dzień dobry, kłaniam się nisko forumowicze. Postanowiłem zasięgnąć waszej opinii lub pomocy nt. QVR Pro. Po wielu bataliach z supportem (wcześniej jakoś tematy ogarniał Grzegorz Ciesielski, teraz Jacky Chen) z problemami z nagrywaniem, z wykrywaniem ruchu, z nagłym zaprzestawaniem nagrywania, z...
  5. miKqus

    Pomoc Konfiguracja QVR PRO

    Po którejś aktualizacji miałem dokładnie ten sam problem, napisałem do QNAPa i Jecky Chan po 2 tygodniach kazał zrobić update QVRPro i problemu już nie ma.