Recent Content by mixerek

  1. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    A więc zamykając temat. System postawiony od nowa zrobiłem kopię kopii, tworząc statyczny wolumen na innym dysku, jeszcze w razie czego część danych wywaliłem za zewnątrz, dwie pierwotne pule usunąłem, dyski sformatowałem i dane wgrałem z backupu (wolumin statyczny) System postawiłem wkładając...
  2. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    Teraz już wiem. Podejrzewam że będzie kopia która trzeba będzie ręcznie usunąć... w sensie te katalogo z -1 już exporowalem sobie samych użytkowników... jutro zrobię jeszcze raz
  3. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    Więc tak: wyrzuciłem wszystkie dyski, z powodu braku dysku mSata wrzuciłem do kieszeni jakikolwek dysk, po odpaleniu strony inicjacyjnej zainstalowałem system, przywróciłem ustawienia, włożyłem trzy dyski jednej puli i odpaliłem znajdź i odtwórz wszystkie pule pamięci. Znalazł odpalił ale...
  4. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    Spoko wyrzucę. wyjąłem jeszcze pamięć wpiąłem do PC i puściłem Memtesta. Rano zobaczę wyniki, moze cos pokaże 1673290164 Na tych dyskach systemowych jest trochę danych ale mogę je przekopiować, tak jak pisałem, to nie problem. Więcej danych jest na pozostałych dyskach ale to osobne Raidy. tak...
  5. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    Po wyjęciu dysków system się odpala... oczywiście bez usług ale jednak... więc gdzie on hest zainstalowany? Zostają jeszcze 2 dyski w środku które służyły za pamięć podręczną, ale je wyłączyłem bo w sytuacji niestabilności nie ma ryzyka utraty danych
  6. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    Dobra a ewentualnie potem po podpięciu starych dysków odbuduje pule? To moje pytanie pkt 4 powyżej... Z nowym dyskiem nie ma problemu, pytanie czy opalę dane na pozostałych
  7. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    już po gwarancji n niestety. A znasz jakiś dobry serwis gdzie mógłbym go odesłać z trzema podstawowymi dyskami do próbowałem wyłączać na 10 min do rozładowania kodensatorów, zabudowane 2 zasilacze redundantne... 1673275218 Już po gwarancji... też podejrzewam hardware, znasz może dobry serwis...
  8. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    Podbijam temat Może jednak ktoś cos wie??? o_O
  9. mixerek

    Pomoc Problem systemem QTS

    Witajcie :) Od jakiegoś czasu mam problem z zawieszającym się qnapem. Model TS-EC 880U, QTS 5.01, przed najnowszą aktualizacją. KONFIGURACJA: trzy pule pamięci: 2 w RAID 5 po 3 dyski, jedna w lustrze, 2 dyski. Kiedyś pisałem na forum, padły pule pamięci, Suport świetnie to ogarnął, ale problem...
  10. mixerek

    Pomoc Błąd puli pamięci, dyski odmontowane

    Support Świetnie ogarnął temat, pule naprawione, dane na swoim miejscu, Dziękuję @Grzegorz Ciesielski, @QNAP, i Wam wszystkim za pomoc
  11. mixerek

    Pomoc Błąd puli pamięci, dyski odmontowane

    Dziękuję, byłoby extra
  12. mixerek

    Pomoc Błąd puli pamięci, dyski odmontowane

    Już to zrobiłem, dostałem info że: Pana/Pani zgłoszenie zostało przekierowane do odpowiedniego inżyniera w centrali. Proszę oczekiwać nowych informacji, analizujemy zgłoszenie. Zgłoszony przez Pana/Panią problem wymaga bardziej dogłębnej analizy przez inżynierów w centrali QNAP. Będzie to...
  13. mixerek

    Pomoc Błąd puli pamięci, dyski odmontowane

    Oki chyba tak zrobię, a ewentualnie gdyby mocno się przeciągało zlecenie jakiejś sprawdzonej firmie odzyskania danych z Raidów?
  14. mixerek

    Pomoc Błąd puli pamięci, dyski odmontowane

    Na początek chciałem się przywitać, mam na imię Adrian i juz na początku piszę "po prośbie"... Mianowicie, mam pilną sprawę, może ktoś pomoże... Pacjent: Qnap TS-EC880U, v.5.0.1 praktycznie się zawiesił, nie reagował na większość poleceń, nie było dostępu do plików za pośrednictwem samby z PC a...