Mol
Local time
15:59
Featured content
0
Punkty reakcji
13

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Mol
      Widzę że skrypt jest zmodyfikowany w nowej wersji rtorrenta. Czy możecie napisać jak mogę wyremować go - tak by się nie uruchamiał? Przez kilka godzin działa poprawnie i zmienia mi łącze na 2 ;< pomaga restart co ok 6-8h rtorrenta - wcześniej...
    • Mol
      Po restarcie usługii wychodzi prawidłowo łączem A
      • 1712935476831.png
    • Mol
      dobra na tyle ile się znam z kolegą to zmieniliśmy to tak:
      • 1712934262284.jpeg
    • Mol
      Nie jestem biegły pod linuxem - możesz pomóc - w którym pliku i jego lokalizację?
    • Mol
      Mariusz, jeszcze raz proszę o możliwość wyłączenia tego skryptu - możesz domyślnie ustawić na włączony - ale proszę daj możliwość go wyłączenia! Na prawdę mam duże problemy z jednym łączem które co jakiś czas się restartuje i kiedy to robi Twój...
    • Mol
      Cześć, podłączony jest jednym interfejsem lan, przechodzi przez 2 switche 2,5gbit i dopiero wchodzi do routera pfsense. Zalogowałem się przed chwilą na QNAP do "Sieć i przełącznik wirtualny" i prawidłowo wyświetla mi IP gatewaya łącza A którym...
    • Mol
      coś jest nie tak, znowu qnap próbuje wyjść łączem B zamiast A tj qnap dobrze wychodzi bo polecenie "curl" zwraca poprawne łącze a rtorrent twierdzi że "idze" łączem B i raportuje do trackera łącze B ;-( Czy mogę wgrać starszą wersję rtorrenta i...
    • Mol
      Na razie ustawiłem regułę która ruch do tych hostów na których masz skrypt kieruje na właściwe łącze ;> niestety problem prawdopodobnie może wrócić jak łącze na którym działa się wywróci (nikomu nie polecam usług Vectra) i przełączy się na 2. Z...
    • Mol
      tylko ja mam jeszcze inne usługi które mam porozdzielane na te 2 łącza qnap nie jest jedyny ...
    • Mol
      Mariusz, dziękuje za pomoc - próbuję ogarnąć to na pfsense
    • Mol
      Spróbuje u siebie zmienić ale nie czy nie da się dodać przełacznika do wyłączenia tego skryptu? Przy okazji w pasku pokazuje mi że mam starą wersję:
      • 1712682355037.png
    • Mol
      Czy da się wyłączyć ten skrypt? czy muszę się wrócić do starszej wersji?
    • Mol
      W rTorrent mam ustawione "default gateway", qnap "dostaje" IP z klasy prywatnej (LAN) Mój QNAP jest w sieci LAN. Mam 2 łącza od 2 różnych operatorów A i B. Mój router to pfSense. Jako łącze domyślne (główne) na pfSense mam ustawione łącze B. W...
    • Mol
      Mol napisał nowy temat.
      I use 2 connections and I have some of the services exposed on one connection, some on the 2nd connection. Before the script was put in place, everything was working better for me. Since a week it misidentifies the connection on which rTorrent...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…