Recent Content by Morfi

  1. Morfi

    Pomoc Brak folderów po migracji dysku z FS-212 do TC-264

    Poddałem się i chciałem wszystko zainstalować od zera. Utworzyłem nowy wolumen statyczny. Mam jednak problem bo File Station go nie widzi. Nie mogę założyć żadnych folderów.
  2. Morfi

    Pomoc Brak folderów po migracji dysku z FS-212 do TC-264

    Są dwie "wyszarzone" pozycje: 1. Ponownie zainicjuj identyfikatory obudów 2. Dołącz i odzyskaj pulę pamięci Klikanie nic nie daje bo są nieaktywne.
  3. Morfi

    Pomoc Brak folderów po migracji dysku z FS-212 do TC-264

    dysk niby działa poprawnie. Załączyłem widok z "Pamięć masowa i migawki" 1713618026 Pisze mi, że brak jest puli pamięci. Gdy próbowałem zdefiniować tę pulę to napisał, że po zdefiniownaiu wszystkie dane zostaną usunięte a tego nie chcę.
  4. Morfi

    Morfi pozdrawia

    NAS ma służyć głównie jako miejsce przechowywania multimediów i ew. ich obróbka oraz serwer DLNA w sieci domowej.
  5. Morfi

    Pomoc Brak folderów po migracji dysku z FS-212 do TC-264

    Cześć Postąpiłem jak w tutorialu QNAP. Przełożyłem dysk Seagate Ironwolf 3TB ze starego QNAP do nowego i ... nie widać folderów. System pokazuje zajętość 0,8TB ale na żadnym koncie nie widać folderów. Prosze o wsparcie albo wskazanie opisu co z tym zrobić. 1713616963 Stary QNAP TS-212P Nowy QNAP...
  6. Morfi

    Morfi pozdrawia

    Przesiadam się z TS-212 na TS264 i pojawiły się pierwsze problemy wynikające zapewne z braku wiedzy i doświadczenia. Będę potrzebował Waszej pomocy.
  7. Morfi

    Pomoc Serwer Qnap TS-212p DLNA

    Nie chcę zakładać nowego wątku ale też mam problem z DLNA na tym sprzęcie. Mam zainstalowany soft 4.3.3.2057 build 20220623. Chciałem skorzystać z DLNA i mój TV nie widzi źródła transmisji strumieniowej. Jakieś dwa lata temu oglądałem na TV filmy po DLNA. Co może być tego przyczyną? Czy...
  8. Morfi

    Pomoc TS-212 - jak zainstalować certyfikat SSL trackera?

    Potrzebuję pomocy w zainstalowaniu certyfikatu SSL trackera na archaicznym NAS TS-212.
  9. Morfi

    Dzień dobry

    Jako zupełny świeżak chciałbym przywitać się z tutejszą społecznością. NAS 212P kupiłem przeszło rok temu ale dopiero teraz kupiłem dysk Segate Ironwolf 3TB i uruchomiłem serwer. Powoli poznaję aplikacje. Mam nadzieję, ze z Waszą pomocą uda mi się skonfigurować go jako domowe centrum...