Recent Content by Morfius78

  1. M

    Pomoc Problem z dyskami po aktualizacji

    Z Polski, cała obsługa po polsku.
  2. M

    Pomoc Problem z dyskami po aktualizacji

    Muszę odszczekać, że Helpdesk rozkłada ręce, podłączył się zdalnie i w 2 minuty przywrócił dyski. Wielki szacun dla Helpdesku za chęć zajęcia się tak drobną sprawą. Dzięki
  3. M

    Pomoc Problem z dyskami po aktualizacji

    Dzięki, trochę to pewnie potrwa, dam znać o wyniku, musze poszukać czegoś na kopię danych.
  4. M

    Pomoc Problem z dyskami po aktualizacji

    No i Helpdesk rozkłada ręce. Za opłatą i wysyłką do serwisu mogą popatrzeć czy urządzenie jest sprawne. A jest. Nie o to chodzi, ż enie działa tylko, że nie mogę dostać się do danych. Tak jak by podczas aktualizacji była zmiana z ext2 na ext3 lub ext4 i nie do końca się udało. Zgubiła się...
  5. M

    Pomoc Problem z dyskami po aktualizacji

    Nie miałem migawek ani szyfrowania. Odpaliłem R-Studio aby zobaczyć czy widać dane na razie skanuje, nie wiem czy to ma znaczenie ale na głównej partycji jest Ext4 na pozostałych Ext3
  6. M

    Pomoc Problem z dyskami po aktualizacji

    No właśnie chcę zrobić kopię tylko już brak mi pomysłu jak. Dyski są sprawne. Z 5 partcji które ma dysk podpinając go pod NAS przez USB 4x około 500MB i 1x 3,6TB to dwie się podłączają a 3 są nie zidentyfikowane.
  7. M

    Pomoc Problem z dyskami po aktualizacji

    Mam taki błąd po niby zakończeniu dołączania dysku do NAS. Spróbuję też napisać do supportu. Myśląłem, że w miarę prostym sposobem sam sobie poradzę, również to traktowałem jako naukę.
  8. M

    Pomoc Problem z dyskami po aktualizacji

    Cześć, Przeszukałem forum i próbowałem różnych poradników i nie mogę sobie poradzić z dyskami. Pacjent: TS-453A, Problem: aktualizacje systemu. Już kilka miesięcy temu ostatnia aktualizacja spowodawała zanik NAS, dostałem się do niego dopiero przez myqnapcloud. Wykonałem reset ustawień i wrócił...
  9. M

    Pomoc Licencja

    Dzięki
  10. M

    Pomoc Licencja

    Cześć, W styczniu kupiłem pełną wersję na qnapclub.eu, teraz musiałem zrestartować NAS do ustawień fabrycznych i nie mogę podpiąć sklepu z repo. Strona qnapclub.eu nie działa. Czy jest możliwość ściągnięcia z innego źródła aby użyć tej samej licecencji? Dzięki