Recent Content by msh

  1. msh

    Pomoc 2 problemy - nie działa App Center i Transmission nie pobiera plików z małą ilością seedów

    NAS mam podpiety pod switch, pozniej switch do routera a router jeszcze do modemu :) ustawien nie zmieniałem, doinstalowałem debiana i na nim rutorrent śmiga aż miło. także coś nie tak u mnie z transmission
  2. msh

    Pomoc 2 problemy - nie działa App Center i Transmission nie pobiera plików z małą ilością seedów

    DNS ustawiłem tak jak DHCP przydziela mi po sieci. Ale ok, zmieniłem na googlowski, app center po restarcie ciągle działa także jest ok. No ale nie rozwiązało to problemu z transmission.
  3. msh

    Pomoc 2 problemy - nie działa App Center i Transmission nie pobiera plików z małą ilością seedów

    brama i dns, mam taki sam adres. Ale to już chyba nieważne, samo się naprawiło... nie działało 2 dni, restart itp. nie pomagało. Został problem torrentów. Ktoś ma jakiś pomysł? Czy sugerujecie ewentualne przejście na rtorrent? Tylko jak to instalować na moim 212P? Doinstalować to jako...
  4. msh

    Pomoc 2 problemy - nie działa App Center i Transmission nie pobiera plików z małą ilością seedów

    To proszę o podzielenie tematu jeżeli jest taka możliwość. Gateway i DNS mam dobrze ustawione (znaczy przy DNS główny mam 192.168.0.1 i drugi też 192.168.0.1) Trackery są prywatne i te same pliki na utorrencie na PC i na Transmission na drugim NASie łączą się od razu z np. 8 seedami a tutaj...
  5. msh

    Pomoc 2 problemy - nie działa App Center i Transmission nie pobiera plików z małą ilością seedów

    jak w temacie: 1) nie działa App Center po wejściu w App Center nie pokazuje mi żadnych aplikacji. Poinstalowane działają, dostęp do plików mam możliwy. Na pulpicie startowym jak nacisnę na jakąkolwiek ikonkę nic się nie dzieje, cały czas wyświetla się "ładowanie". 2) Transmission nie...
  6. msh

    Witam

    Hej witam!!