Recent Content by naughtydog

  1. naughtydog

    Przy piwie QSS wersja 2.0

    Dzięki. Zobaczymy co napiszą. Hardware jest naprawdę dobry - szkoda by było, jakby go już nie rozwijali.
  2. naughtydog

    Przy piwie QSS wersja 2.0

    Np. możliwość ustawiania VLAN'ów dla grup trunkowych.
  3. naughtydog

    Przy piwie QSS wersja 2.0

    Cześć, Macie może jakieś info czy QNAP planuje zaktualizować swoje switche o kolejne funkcjonalności? Gdzieś w necie wyczytałem, że podobno pracują nad wersja oprogramowania 2.0, która miałaby co nieco dodać, ale próżno szukać jakiegoś oficjalnego potwierdzenia. Rozwój tej linii produktów w...
  4. naughtydog

    Pomoc Plex - optymalna metoda instalacji

    Dzięki. Pomogło.
  5. naughtydog

    Pomoc Plex - optymalna metoda instalacji

    Tak, chodzi o claim. Dostaję takie coś: version: "3" services: plex-1: cap_add: - AUDIT_WRITE - CHOWN - DAC_OVERRIDE - FOWNER - FSETID - KILL - MKNOD - NET_BIND_SERVICE - NET_RAW - SETFCAP - SETGID - SETPCAP -...
  6. naughtydog

    Pomoc Plex - optymalna metoda instalacji

    Udało mi się uruchomić kontener PMS z ustawieniami, które oczekuje, ale mam jeden problem - po każdym restarcie musze ręcznie dokonać powiązania. Uprzedzając pytanie mam dodany volume dla configu. Powiem więcej pojawiły się w nim katalogi i pliki. Jakieś sugestie?
  7. naughtydog

    Pomoc Problem z przywróceniem VM do VirtualStation

    Mam tak samo jak Ty. Foldery z kopią pochodzącą z Virtualization Station, nic nie robione ręcznie. Zgłosiłem na support - zobaczymy co napiszą. Sprawa załatwiona - jednak czegoś brakowało. Jest to o tyle dziwne, bo to są kopie z Virtualization Station, w które nie ingerowałem. Powinno być...
  8. naughtydog

    Pomoc Problem z przywróceniem VM do VirtualStation

    Mam *.img z kopii zapasowej i przywracam właśnie tak jak napisałeś. Cały czas nie wyświetla się żaden folder z obrazami. Kasuje obraz z tego folderu i folder pojawia się. Żeby było ciekawiej, to identycznie jest przy tworzeniu nowej maszyny gdy wybieram opcję wyboru obrazu HDD. Firmware 4.5.4 1800.
  9. naughtydog

    Pomoc Problem z przywróceniem VM do VirtualStation

    Cześć. Nie mogę przywrócić maszyn do VirtualStation. Problem polega na tym, że nie mogę wybrać folderu skąd dana maszyna ma być odtworzona - według opcji "Browse" nie ma w lokalizacji takiego katalogu. Przykład: maszyna jest w VM/Windows/Win10, a opcja "Browse" widzi tylko VM/Windows (zawsze nie...
  10. naughtydog

    Pomoc Plex - optymalna metoda instalacji

    Rozumiem, że korzystasz z kontenera - pewnie tryb bridge. Jakiś konkretny obraz? Jak to się aktualizuje i robi tego backup (w sensie configu)? Da się ustawić SSL do logowania lokalnego (w sensie https)? Co do transkodowania to u Ciebie działa czy nie korzystasz?
  11. naughtydog

    Pomoc Plex - optymalna metoda instalacji

    Cześć. Jestem po świeżej inicjacji QNAP'a TS-453D i powoli zaczynam wszystko na nowo konfigurować. Jednym z elementów jest postawienie na nowo serwera Plex. Wcześniej PMS miałem klasycznie zainstalowany jako appke, ale teraz zastanawiam się czy jest to najlepsze rozwiązanie. Co chcę osiągnąć...
  12. naughtydog

    Pomoc Karta rozszerzeń QM2-2P2G2T i dysk WD SN750 Black

    Problem załatwiony z supportem. Wraz z nową aktualizacją QTS’a dodano wsparcie dla moich dysków WD. Oczywiście nie poszło super gładko. Na początku, po wstępnych analizach, próbowano mi wcisnąć, że moje dyski nie są na liście kompatybilnych urządzeń. Zdanie zmienili dopiero po wysłaniu zrzutów z...
  13. naughtydog

    Pomoc Karta rozszerzeń QM2-2P2G2T i dysk WD SN750 Black

    1. Przy inicjacji dostaję info, że nie ma dysków 2. Storage & Snapshots -> Overview -> Storage -> Brak dysków w pozycjach P1M1 i P1M2 3. Brak dysków na liście przy próbie stworzenia puli pamięci