Recent Content by NewNeoBox

  1. NewNeoBox

    Pomoc TS-351 zmiana dysku systemowego.

    Witam. Posiadam Qnap TS-351 w którym są dwa dyski 4 TB ustawione w RAID 1 oraz dysk SSD 120GB jako systemowy. Aktualnie dołożyłem dysk 250 GB na M.2 i na niego chciałbym przenieść system z tego SSD 120 GB , a w wolną zatokę po SSD 120 GB zamontować kolejny dysk HDD. Nie widzę jednak opcji...
  2. NewNeoBox

    Pomoc RAID 1 na trzech dyskach w TS-351.

    Wiem, że będę miał 3 kopie tych samych danych. Chodzi mi tylko o to czy RAID 1 ruszy na trzech dyskach, na dwóch RAID 1 już konfigurowałem, ale na trzech jeszcze nie.
  3. NewNeoBox

    Pomoc RAID 1 na trzech dyskach w TS-351.

    Witam. Mam Qnap TS-351 i chciałbym na nim ustawić RAID 1 na trzech dyskach HDD 4TB. Czy taka opcja na tym modelu jest możliwa. Wiem, że wtedy pojemność do wykorzystania będzie tylko 4TB.
  4. NewNeoBox

    Pomoc Karta sieciow M.2

    Witam. Potrzebuję zamontować drugą kartę sieciową w Qnap TS-351. Port USB 3.0 mam zajęty zewnętrznym dyskiem. Pozostają dwa porty USB 2.0 , ale ich prędkość jest za mała do zamontowania karty sieciowej. Myślałem żeby wykorzystać port M.2 i w niego zamontować kartę sieciową – znalazłem taki...
  5. NewNeoBox

    Pomoc Zmiana TS-212P na TS-351.

    Witam. Aktualnie posiadam NAS TS-212P – zamontowane dwa dyski 4GB w RAID1. Zmieniam na TS-351 2G i mam kilka pytań. Ponieważ TS-351 ma trzy zatoki SATA to chciałbym tam włożyć dysk SSD na system – jakiej pojemności musi być dysk, aby pomieścić system (mam aktualnie niepotrzebny dysk SSD 40GB i...
  6. NewNeoBox

    Witam.

    Witam. Pozdrawiam forumowiczów.