Recent Content by Nobro

  1. Nobro

    Witam

    Witam. Czyli wymiana dysku i dalej... :)
  2. Nobro

    Witajcie

    Witaj. No nie przesadzaj z tą starością... Fajny spadek...
  3. Nobro

    Witam

    Cześć:-)
  4. Nobro

    Pomoc Qnap TS-212P Foldery osobiste

    Słuszna uwaga, nie pomyślałem o tym... Nie zauważyłem takiej opcji, żeby można było PLEXowi ograniczyć dostęp do poszczególnych folderów, ale będę próbował w ten sposób to rozwiązać...
  5. Nobro

    Pomoc Qnap TS-212P Foldery osobiste

    1) A aplikacja systemowa DLNA lub PLEX dają taką możliwość, czy też musiał bym adminowi ograniczyć dostęp do poszczególnych katalogów? 2) Czy za pomocą Qfinder-a można się zalogować na serwer jako inny użytkownik, kiedy założę im odpowiednie konta z hasłami? -w tej chwili usunąłem wszystkich...
  6. Nobro

    Pomoc Qnap TS-212P Foldery osobiste

    OK, to rozumiem. Tak jak napisałem wcześniej, zaznaczyłem wybrane uprawnienia według powyższej tabelki poszczególnym userom. Chodzi mi o to co napisałem w ostatniej linijce:
  7. Nobro

    Pomoc Qnap TS-212P Foldery osobiste

    Ja rozumiem, że to ma być coś podobnego do kont użytkowników w Windowsie. Nie wiem czy ja robię coś nie tak ale postaram się to opisać dokładniej: Włączam Qfinder > klikam "login" (lewa ikonka) >loguję się jako admin >Klikam "panel sterowania" >użytkownicy >utwórz >nazwa >hasło >grupa>...
  8. Nobro

    Pomoc Qnap TS-212P Foldery osobiste

    OK. Już to mam. Ja wchodzę do serwera przez Qfinder. Problem prawdopodobnie polegał na tym, że folderów nie zapisałem po utworzeniu i dlatego ich w ogóle nie było... Teraz założyłem je ponownie i zmapowałem. W tej chwili są widoczne z poziomu Windows > lokalizacje sieciowe i można do nich...
  9. Nobro

    Pomoc TS-212P i Plex (transkodowanie)

    Witaj w klubie... Mam ten sam problem :(
  10. Nobro

    Witam

    Witam. Mam dokładnie ten sam zestaw, tylko wyjęty z kartonika :)
  11. Nobro

    Witam

    Witam. To tak jak ja :)
  12. Nobro

    Pomoc Qnap TS-212P Foldery osobiste

    Zrobiłem to według tej instrukcji. Niby foldery założone z określonymi ustawieniami tylko teraz nie wiem w jaki sposób wrzucić określony plik do folderu konkretnego użytkownika. Z poziomu Windows > lokalizacje sieciowe widać jedynie "Twonki Media" i po kliknięciu pojawia się folder "music". Czy...
  13. Nobro

    Pomoc Qnap TS-212P Foldery osobiste

    Dziękuję za szybką odpowiedź. Jutro będę próbował zrobić to według tej instrukcji. Mam nadzieję, że poradzę sobie z poprawnym przetłumaczeniem tekstu... Pozdrawiam.
  14. Nobro

    Pomoc Qnap TS-212P Foldery osobiste

    Witam. Mam problem z ustawieniami w TS-212P. 1. Czy jest możliwość utworzenia na tym serwerze kilku folderów użytkowników, tak by każdy użytkownik miał dostęp tylko do swoich plików? 2. Jeżeli tak, to czy można ustawić oddzielne hasło dla każdego użytkownika? 3...
  15. Nobro

    Witam (QNAP TS212P z ibooda + jeden 2TB dysk)

    Witam, Mam tak samo jak Ty, tylko dysk 3TB. Jeszcze nie do końca skonfigurowany... Pozdrawiam.