Recent Content by Nodivodu

  1. N

    Pomoc Sieć i przełącznik wirtualny

    router thomson twg870ug adresy 192.168.0.10 do 192.168.0.254 tak, są dwie różne sieci i nadają inne adresy. Dodałem ten nowy wykrywany automatycznie z dysku 2, uruchomiłem QuFirewall i mimo to zostałem rozłączony. Interface: wybrałem dysk 2
  2. N

    Pomoc Sieć i przełącznik wirtualny

    Hej, od jakiegoś czasu mam problem z "prawidłowym" ustawieniem Sieci i przełącznika wirtualnego Na pierwszy rzut oka wygląda poprawnie: ale tu już robi się lekki problem jeśli wybieram przy dysku 1 opcje automatycznego ustawienia to wbija mi adres 169.254.8.234 i port 8080 i tu pojawia się...
  3. N

    Pomoc łączenie z qnap za pomocą androida

    no i proszę, poszło. Dziękuję za pomoc :)
  4. N

    Pomoc łączenie z qnap za pomocą androida

    tak. jako administrator na tych samych ustawieniach. na qfile wywala błąd na qmanager loguje bez problemu.
  5. N

    Pomoc łączenie z qnap za pomocą androida

    w portach nic nie zmieniałem, problem jest teraz z uruchomieniem qfile, qmanager działa
  6. N

    Pomoc łączenie z qnap za pomocą androida

    qnap link jest włączony. przez stronę na PC jestem w stanie sie zalogować, przez aplikację qfile juz nie. Qmanager jednak dziala.
  7. N

    Pomoc łączenie z qnap za pomocą androida

    Hej, mam problem ze zdalnym połączaniem się z serwerem za pomocą androida. Wcześniej działało poprawnie, łącznie miałem z dowolnego miejsca ale bawiłem się w ustawieniach i coś zepsułem Ogólnie łączyłem się za pomocą myqnapcloud ale po zmianach w panelu sterowania (system i aplikacje) mam...
  8. N

    czesc

    hello