Recent Content by NonamePL

  1. N

    Pomoc Problem z uruchamianiem QNAP NetBak Replicator w Windows7

    Windows 7 proffesional -> jak pisałem wcześniej. Dokładnie tak, jak napisałeś.
  2. N

    Pomoc Problem z uruchamianiem QNAP NetBak Replicator w Windows7

    Cześć, sorry za delay, ale właśnie wróciłem z ferii :) Nie za bardzo rozumiem tą podpowiedź? Jeżeli uruchamiasz jako administrator to musisz podać jego hasło? Jak zwykły użytkownik może zapamiętać hasło admina na stałe w net bak replikator? To jest funkcja Windows'owa czy aplikacji? Hej...
  3. N

    Pomoc Czy Qnap TS-228 wspiera migawki?

    Mam najnowszy QTS 4.3.4.0435 z 30-12-2017, niestety w tym moim TS-228 nie ma takiej mozliwości, dopiero od stycznia tego roku TS-228A ma mieć taką funkcjonalność - juz to sprawdziłem doświadczalnie - nie ma tej opcji. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, jakby nie patrzeć - jak się sensownie...
  4. N

    Pomoc Czy Qnap TS-228 wspiera migawki?

    Czyli mogę ustawić tego Qnap TS-228 w taki sposób, aby wspierał migawki? Co muszę zrobić? Mogę jeszcze raz sformatować dyski jeżeli to potrzebne? Od czego zacząć? Rozpocząłem inicjalizację NAS jeszcze raz od nowa - niestety nie ma takiej możliwości wyboru, tylko statyczny wolumin niestety Link...
  5. N

    Pomoc Czy Qnap TS-228 wspiera migawki?

    Ale słyszałem, że dopiero w NAS z 4GB RAM było to możliwe, dopiero ostatnio w styczniu 2018 wyszedł nowy TS-228A (dodatkowa literka A), który to wspiera? Tak się zastanawiam czy ten starszy TS228 to ma czy też nie?
  6. N

    Pomoc Czy Qnap TS-228 wspiera migawki?

    Screenshot w załączeniu
  7. N

    Pomoc Czy Qnap TS-228 wspiera migawki?

    Dzięki za szybką reakcję. Jest to wolumin statyczny, RAID1
  8. N

    Pomoc Czy Qnap TS-228 wspiera migawki?

    Ostatnio pojawił się nowy TS-228A, który wspiera migawki. Czy ktoś wie lub może potwierdzić, że TS-228 wspiera migawki czy niestety nie?
  9. N

    Pomoc Problem z uruchamianiem QNAP NetBak Replicator w Windows7

    Witam, Jestem nowym użytkownikiem i posiadaczem QNAP TS228. Mam pytanie do uruchomienia prostej funkcjonalności automatycznego przyrostowego backupu na serwer NAS. Problem polega na tym, ze jeżeli loguje się na laptopa(Windows7 Proffesional) użytkownikiem z prawami administratora to wszystko...