Recent Content by Nowaq

  1. Nowaq

    Pomoc Pyload - zniknął Turbobit

    ja mam w pyload turbobita i wszystko pieknie dziala, nie pytaj co i jak zrobilem :) kiedys nie miałem to np rester pyloada nie pomagal ale po restarcie Qnapa wszystko było OK ;)
  2. Nowaq

    Pomoc proces "convert" i jego 80 % zajętości procka

    no tak ale skanowanie to nie to samo co tworzenie miniatur ;)
  3. Nowaq

    Pomoc proces "convert" i jego 80 % zajętości procka

    do wczoraj mialem ustawione codziennie na godzine 2:00 teraz zmienilem zeby skanowal to co jest wrzucane
  4. Nowaq

    Pomoc proces "convert" i jego 80 % zajętości procka

    okolo 50 tys zdjec :) tak mam uruchomiona i stad wiem ze robi te miniatury i to faktycznie pomaga, o wiele szybciej uruchamia zdjecia na roznych urzadzeniach( telefony tablety itp ) tylko ja sie chyba nie doczekam tego :D Co do zasobow pamieci to mam wystarczajace wiec o to sie nie martwie...
  5. Nowaq

    Pomoc Pyload - zniknął Turbobit

    ustawilem update co minute i juz czekam ze 30 min i nadal nie mam pelnej listy hostow ;/ pomoze ktos ? poszla pelna lista w tym : 180 02.07.2013 23:21:14 INFO New version of hoster|TurbobitNet : 0.09 teraz jest tak : 361 02.07.2013 23:51:31 INFO shutting down... 362 02.07.2013 23:51:31 INFO...
  6. Nowaq

    Pomoc proces "convert" i jego 80 % zajętości procka

    siemka, hmm no mam włączone chyba ci się da :p na pewno photostation, videostation, multimediastation, musicstation :) twonky, dlna station itunes server... a ministury tworzy na pewno bo zapycha mi powolutku dyski mysle ze zabralo mi to juz jakies 4-5 giga a i jeszcze jedno a jest firmware...
  7. Nowaq

    Pomoc proces "convert" i jego 80 % zajętości procka

    Witam !! Od jakiegos czasu jestem posiadaczem QNAP'a TS-412. Moj firmware to 4.0.1. Po zapieciu raida 5 wgralem zdjecia na serwer i od tego czasu qnap caly czas pracuje na poziomie 90% zajetosci procesora. Sam proces convert 70-80%, czytalem ze jest to proces ktory tworzy miniatury dla roznych...
  8. Nowaq

    Siemanko !

    Witam wszystkich !!!