Recent Content by olineo

  1. O

    Pomoc problem z serverem qnap 212

    nie wiem co tam sie pochrzanilo ale teraz to juz nawet nie mam zdalnego dostepu do ftp :/ pyta niby o haslo wpisuje a potem jest baiala strona... kiedy probje ponownie to juz nawet nie pokazuje okna logowania tylko ze nie ma takiej strony
  2. O

    Pomoc problem z serverem qnap 212

    własnie nie , dzieje sie to losowo ,tak jak radziles kupilem i wrzucilem switcha pomiedzy .ciezko jest mi powiedziec czy to juz dziala poprawnie...bo dzis niedziela i do biura jedynie zdalny dostep .... i niby chodzi ...ale cyrki zaczynaja sie dopiero wtedy kiedy server jest...
  3. O

    Pomoc problem z serverem qnap 212

    Witam, Tylko chodzi o to ,ze probowalem podpiac zwyklego tp-linka ,bez wiekszej konfiguracji tylko z natowaniem (bez przekierowania portow) i problem byl ten sam ( chyba ze faktycznie z portami musze sie pobawic ) faktycznie nie kombinowalem z kablem jeszcze...( ale jest to oryginalny od qnapa...
  4. O

    problem z serverem qnap 212

    Witam wszystkich, jestem tu nowy wiec prosze admina o rozwage jesli umiescilem post w nieodpowiednim mcu i przesuniecie go tam gdzie moge uzyskac pomoc :P:) MIanowicie od tygodnia moj server Nas 212 zaczal zachowywac sie dziwnie : pare razy dziennie link is up i down ( w logach) a w teorii nie...
  5. O

    Pomoc problem z serverem qnap 212

    Witam wszystkich, jestem tu nowy wiec prosze admina o rozwage jesli umiescilem post w nieodpowiednim mcu i przesuniecie go tam gdzie moge uzyskac pomoc :P:) MIanowicie od tygodnia moj server Nas 212 zaczal zachowywac sie dziwnie : pare razy dziennie link is up i down ( w logach) a w teorii nie...