Recent Content by palif

  1. palif

    Pomoc Problem z nowym dyskiem RAID1

    Witam. Miałem HDD1 -250 gb, a HDD2 500gb, wiec RAID1 był utworzony na 250 gb. Kupiłem drugi dysk 500 gb, zainstalowałem jako HDD2 , a starą 500 jako HDD1. Jak zwiekszyć RAID1 z 250 gb na 500, bo już mam 2 dyski po 500. Jak z imigrować dane na nowy dysk? Jak widać na filmiku u mnie nie chce to...
  2. palif

    Pomoc FTP Problem

    Tak, skoro loguje się , Mam na zewnątrz 65000 i w Qnapie 65000 (FTP), sprawdziłem na 21 wszędzie też nie działa Dziwnie spróbowałem przez chroma i wszystko śmiga ( FileZilla, ine działa . po przez Smart FTP działa
  3. palif

    Pomoc FTP Problem

    Witam. Dzisiaj chciałem połączyć się z Qnapem po FTP i nie mogę. Najpierw coś z certyfikatem było(zaufałem), ale dalej nie mam połączenia. Porty wszystkie przekierowałem . Zaznaczone : FTP (standart) i SSl/TSL Łącze się po przez FileZilla, tu logi Status: Łączenie z XXX.XXX.XXX.XXX:65000...
  4. palif

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    A do mnie pisali że cały czas naprawiają, i w nowej aktualizacji QTS będzie ok. Już miałem 2 i nadal problem. Wczoraj napisali że programiści cały czas działają i proszę czekać. A o nowej wersji DLNA nic nie pisali. Jakaś ściema))
  5. palif

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    Tu odpisali na resetowanie DLNA )) Hello, there are some problem with DLNA in 4.3.3 lately. Can you check if 4.2.5 is ok? If so, please stay there until Qnap will release new version of QTS. Mam Qnap 212p , jaką wersję Servio mam instalować ? Każda wersją wywala błąd.
  6. palif

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    T o samo zgłosiłem do Qnapa.
  7. palif

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    Spróbuj zresetować DLNA, zobaczcie jak ja mam: Link: https://youtu.be/mAgTl681qas Napisałem na Hepla , czekam na odpowiedz . Dopiero po zresetowaniu zaczyna działać DLNA Helpdesk odpisał że znalazłem prawdopodobnie błąd, prosili dosłać logi systemu które prześlą do programistów. Czekamy..
  8. palif

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    Ja nie mogę zainstalować wyskakuję błąd. TS212P QTS 4,3,3
  9. palif

    Pomoc DLNA QTS 4.3 Problem

    Witam czy tylko ja mam problem z DLNA na QTS 4.3.3.0154 po nowym uruchomieniu serwera telewizor nie widzi DLNA. Muszę wejsć i zresetować na Qnapie DLNA i wtedy śmiga, do ponownego uruchomienia. Wersja oprogramowania Firmware: QTS 4.3.3.0154 Build 20170413 Model serwera: QNAP 212-2P
  10. palif

    Download [Stable] QTS 4.3.3.0154 Build 0413 | ARM & x86

    O dzięki za pomoc. Ja do tej pory korzystam się z DLNA. Ale faktycznie zauważyłem że czasami nie otwierało MKV . Czyli co teraz w ogóle nie otwiera MKV? Nie ma transkodowania? Czy to chodzi głównie o Video Station?
  11. palif

    Download [Stable] QTS 4.3.3.0154 Build 0413 | ARM & x86

    Wczoraj po resecie 10 sekung. Udało się wgrać QTS4.3, tylko wszystko co miałem na dysku teraz przeniesione do pliki systemowe/ INNE. Co było w multimedia zostało w multimedia. Jak się dostać do plików systemowych/inne?
  12. palif

    Download [Stable] QTS 4.3.3.0154 Build 0413 | ARM & x86

    A ja nie mogę zaktualizować. Nie wiem dla czego. Ręcznie też nie powodzenie. Ktoś coś wie?
  13. palif

    Pomoc ustawieniem odbiorców mediów DLNA

    Właśnie tak i zrobiłem. Problem zgłosiłem przez HELPDESK Qnap
  14. palif

    Pomoc ustawieniem odbiorców mediów DLNA

    A... Uważam że 2 routery w mały mieszkaniu to już przesada. Jak jest filtr DLNA, ale nie działa, to chcę zgłosić to. Żeby to poprawili i wprowadzili z nową aktualizacją) Po za tym TV i Qnap podłączone po skrętce do routera.
  15. palif

    Pomoc ustawieniem odbiorców mediów DLNA

    Mam router. Sąsiadce celowo udostępniłem neta, ponieważ mieszka sama i uważam że nie ma potrzeby podpisywała dodatkową umowy.Po sieci niech se lata, mam wszystko po blokowane. Chodzi tylko o DLNA, bo jak włącza telewizor widzi mój serwer. Kiedyś wcześniej mogłem po blokować nowych użytkowników...