Recent Content by panqmark

  1. panqmark

    Pomoc QNAP powrót do ustawień fabrycznych- czy sformatuje też podłączony dysk USB?

    Dla poszukujących odpowiedzi na pytanie: przed zainicjowaniem na nowo QNAP odpiąłem dysk zewnętrzny (nie fizycznie, a poprzez opcję 'Wyrzuć' dostępna na górnym panelu). Po uruchomieniu QNAP ponownie pokazał podpięte urządzenie. Pozdrawiam
  2. panqmark

    Pomoc QNAP powrót do ustawień fabrycznych- czy sformatuje też podłączony dysk USB?

    Co do zasadności.. Zarządzam QNAPem zdalnie, na dysku USB mam backup QNAPA. Chciałbym mieć pewność, że po przywróceni udo ustawień fabrycznych, na dysku USB dalej będą dostępne dane
  3. panqmark

    Pomoc QNAP powrót do ustawień fabrycznych- czy sformatuje też podłączony dysk USB?

    Dzień dobry. Tak jak w temacie. Chce przywrócić QNAP do ustawień fabrycznych co wiąże się z wyczyszczeniem danych QNAP. Mam podpięty zewnętrzny dysk USB. Czy QNAP sformatuje również ten dysk podczas czyszczenia danych? Pozdrawiam!
  4. panqmark

    Pomoc Zniknęły pliki z folderu współdzielonego

    Szefuniu, uniżenie przepraszam. Nie zrobiłem tego specjalnie. Dodałe [log] i myślałem, że już jest 'sure'. Poprawiłem. Pozdrawiam
  5. panqmark

    Pomoc Zniknęły pliki z folderu współdzielonego

    Bez skutku. Źle to wróży. No nic, jeszcze zajrzy tam może helpdesk. Dzięki za zainteresowanie
  6. panqmark

    Pomoc Zniknęły pliki z folderu współdzielonego

    Uprościłem. Odpaliłem WinSCP, ale nie mogę namierzyć tych plików. Jakieś sugestie w jakim folderze mogą być źle podlinkowane foldery po takiej operacji jak dokonałem?
  7. panqmark

    Pomoc Zniknęły pliki z folderu współdzielonego

    Cześć. Podłącze się pod temat. Dokonałem porządków na NASie i utraciłem pliki z jednego folderu. Dokonałem zmiany wielkości woluminu (zmniejszyłem), a następnie jeden z folderów zmigorwałem do folderu udostępnionego migawek. Po operacji okazało się, że dane z jednego folderu na woluminie (nie z...
  8. panqmark

    Pomoc TS-231P Komunikat: Nie można włączyć serwera sieci Web (...)

    Sprawdziłem panel sterowania->serwer www - włączony (dodaje screen z ustawień). Prawa do folderu Web były wyłączone. Dodałem je, ale komunikat znów się pojawił (screen z ustawieniami uprawnień). Dodam, że konto admin zostało wyłączone i zastąpione kontem serwisowym należącym do grupy...
  9. panqmark

    Pomoc TS-231P Komunikat: Nie można włączyć serwera sieci Web (...)

    Cześć! Szanowni Forumowicze, na moim sprzęcie mam ustawione wysyłanie powiadomień i co jakiś czas QNAP wysyła mi powiadomienie o treści: "Wiadomość: [Serwer sieci Web] Nie można włączyć serwera sieci Web, ponieważ nie można uzyskać dostępu do udostępnionego folderu „Web”." Z czym związany jest...
  10. panqmark

    Pomoc Automatyczne aktualizacje- nie działają

    Cześć, zgłosiłem sprawę na helpdesk. Trochę to trwało, ale: "Dzień dobry, najnowsza aktualizacja rozwiązuje zgłoszony problem" Temat do zamknięcia. pozdrawiam!
  11. panqmark

    Pomoc Automatyczne aktualizacje- nie działają

    No cóż.. cieszę się, że problem nie dotyczy tylko moich urządzeń. Jednak pozostaje teraz znaleźć na to rozwiązanie. Zwróciłem uwagę, że na innych modelach QNAP nie mam tego problemu np. TS-251+ Nie wysyłałem jeszcze nigdy zgłoszenia oficjalnego, ale może to jest jedyny krok na tę chwilę?
  12. panqmark

    Pomoc Automatyczne aktualizacje- nie działają

    Cześć! Drodzy użytkownicy. Na urządzeniu QNAP TS-231P mam wprowadzone ustawienia automatycznej aktualizacji jednak QNAP nie aktualizuje się automatycznie. Logując się na urządzenie co jakiś czas wita mnie informacja o oczekującej nowej wersji QTS. Sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie. Na...