Recent Content by Paweł67

  1. Paweł67

    Pomoc Qnap TS-212P - nie wstaje przy włożonych dyskach, miga dioda

    Dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Szczerze, trafia mnie na myśl, że sprzęt chodzi, a jakiś moduł padł z niewiadomych przyczyn i uwalił całe urządzenie. Duży niedosyt, na brak diagnozy usterki przez system podczas "inicjalizacji". Czas na kolejny dysk sieciowy, bo czy ktoś się podejmuje napraw...
  2. Paweł67

    Pomoc Qnap TS-212P - nie wstaje przy włożonych dyskach, miga dioda

    Dziękuję wszystkim za pomoc. Niestety po włożeniu nowego dysku, przechodzę przez inicjalizację i po zapisaniu wprowadzanych ustawień, dysk informuje o restarcie w ciągu 300 sekund i później nie wstaje. Co polecacie w dalszym kroku? Ten dysk jest jak rozumiem bezużyteczny czy warto wymienić...
  3. Paweł67

    Pomoc Qnap TS-212P - nie wstaje przy włożonych dyskach, miga dioda

    Obydwa dyski są sprawne (podpiąłem pod laptopa, są widoczne wszystkie partycje i jest łączność). Przeczyściłem całe urządzenie (nie miało dużo brudu wewnątrz) Qnap jest widoczny w sieci gdy nie ma włożonych dysków. Kiedy je włożę, traci łączność i zaczyna migać czerwona dioda (dzieje się to...
  4. Paweł67

    Pomoc Qnap TS-212P - nie wstaje przy włożonych dyskach, miga dioda

    Witam wszystkich, jestem nowy na forum, ale zapoznałem się z obecnymi poradami. Nie przyniosły rezultatu, dlatego szukam pomocy. Qnap TS-212P, podłączony kablem do routera funkcjonował dobrze 3 lata, 2 dyski w opcji raid - klon. W ostatnim tygodniu co jakiś czas zaczął "piszczeć", ale był do...