Recent Content by pawel2k

  1. pawel2k

    QNAP TS-228A

    nie wiem potestowałem i okazał się niepotrzebny więc zwrot i temat do zamknięcia
  2. pawel2k

    QNAP TS-228A

    no tak to chyba w sofcie powinno byc a nie sprzetowo przyjdzie dam znac co i jak nas przyszedl ale wyjscia nie ma chyba trzeba z portami kombinowac :D
  3. pawel2k

    QNAP TS-228A

    z moreli nie biore juz kilka razy sie bujalem u nich z serwisem jednak polec cos tanszego :) w sumie to jeszcze bardziej mi namieszaliscie :D jednak narazie pojde po taniosci TS-128A a za jakis czas zaiwestuje w cos profesjonalnego tylko orientujesz sie moze ten model bedzie mial do qunap my...
  4. pawel2k

    QNAP TS-228A

    sory pigers zle przeczytalem na fonie to polecasz tamtego ale mi funkcje wideo i pilot nie sa potrzebne jedynie te kamery by sie przydaly bo bede musial w nowy rejestrator inwestowac ale skoro zaden nie bedzie sie nadawal to mysle raczej TS-228A lub TS-231P ostatecznie TS-231P2-1G w 2 ostatnich...
  5. pawel2k

    QNAP TS-228A

    ale ktory lepszy ten co wrzucilem czy ten co temacie ? do kamer sie bedzie ten nadawal czy tez nie ?
  6. pawel2k

    QNAP TS-228A

    budzet maks 1000zl narazie dyski mam stare 1,5 TB i 2 TB docelowo kupie te 2 dedykowane do nasow wd albo seagate po 4GB ten model potanial troche QNAP TS-231P (2xHDD, 2x1.7GHz, 1GB, 3xUSB, 2xLAN) - Sklep komputerowy - x-kom.pl
  7. pawel2k

    QNAP TS-228A

    no dobra ale brac tego czy to strata kasy i kupic cos lepszego ? :) a moze taki kupic ? Qnap TS-231P 2-Bay (TS-231P) doradz co brać ? ;) bo temat pilny
  8. pawel2k

    QNAP TS-228A

    no pierwszy jest funbox bo to swiatlowod orange 2 asus RT-AC58U to trzeba jeszcze cos poustawiac ? wracajac do tematu nie wiem brac go czy zainwestowac w cos innego mialem kiedys qnap TS-109 II i byl ok ale sluzyl mi tylko do sciagania plikow na neostradzie i a od tego nowego oczekuje zeby mial...
  9. pawel2k

    QNAP TS-228A

    no wlasnie z tymi portami tak nie bardzo bo am dysk podpiety do tego routera asusa RT-AC58U po usb ma nawet taka opcje aicloud ze dysk sie udostepnia po lanie to chodzi ale z netu nie umialem ustawic dlatego pomyslalem o qunapie bo z opiiu zrozumialem ze nie trzeba bedzie tych portow ustawiac...
  10. pawel2k

    QNAP TS-228A

    no wlaśnie tak myslalem ze bedzie taki efekt ale sprawdzone to ? mialem kiedys qnapa juz i bylem zawdolony tylko ze to bylo jak mialem lacze 10 mb to sciagalem torenty i rozne pliki nim i glownie tez dane z komputerow ale padl potem zmienilem neta na mocniejszy i nie bylo mi to potrzebne a...
  11. pawel2k

    QNAP TS-228A

    a to co do kamer się nie nadaje ?
  12. pawel2k

    QNAP TS-228A

    czy warto kupić ? potrzebny do domu do trzymania danych z komputerów domowych dwa dysk po 2 TB i w raidzie 1:1. Czasami dostęp z netu do danych i udostępnianie plików znajomym. Ewentualnie za jakiś czas dorzucę 2 kamery (czy będzie to chodzić płynnie nie będzie przycieć w nagrywaniu ?)
  13. pawel2k

    linki magnet

    czy jest jakaś możliwość żeby NAS pobierał linki magnet ?
  14. pawel2k

    TS-109 II - Web File Manager

    Czy jest możliwość żeby zaznaczyć kilka plików na raz np do kopiowania ?
  15. pawel2k

    rtorrent problem ?

    po wgraniu na czysty dysk softu 3.1.0 build 0708T instalacji wersja rtorenta 0.8.5 b0726 r1095 (O2) po odpaleniu w dzienniku zdarzeń pokazuje na rtorrencie pokazuje [31.01.2010 18:58:41] The request to rTorrent has timed out. [31.01.2010 18:58:41] XMLRPC Error: -501 - Could not find info-hash...