Recent Content by pbrt

  1. P

    Pomoc Telewizja na TS-412

    Ok, dziękuje za szczegółowe wyjasnienie kwestii, teraz rozumiem. Dzięki. paweurb1978 - teraz pomogłeś. pigers - dzięki
  2. P

    Pomoc Telewizja na TS-412

    Dziękuję za chęć pomocy, jednak koledzy nie pomogliście. Nadal nie wiem skad pobrać wtyczkę właściwą TVHeadend - ma masę wersji. Pigers, skomentuj proszę wklejone przeze mnie zrzuty - grze wg ciebie tkwi problem.
  3. P

    Pomoc Telewizja na TS-412

    Ok, natomiast zakładając ze wybiorę tuner z listy kompatybilnych wskazanych przez producenta Recommended :: TS-412 :: USB TV Tuner :: Compatibility list :: QNAP co dalej powinienem zrobić? jaką aplikacją to obsłużyć? O dodatkowe pakiety pytałem nie w kwestii obsługi nikompatybilnego tunera...
  4. P

    Pomoc Telewizja na TS-412

    [~] # lsmod Module Size Used by Tainted: P iscsi_tcp 7751 0 - Live 0xbf709000 (O) libiscsi_tcp 11925 1 iscsi_tcp, Live 0xbf702000 (O) libiscsi 30707 2 iscsi_tcp,libiscsi_tcp, Live 0xbf6f4000 (O) scsi_transport_iscsi 23860 3 iscsi_tcp,libiscsi, Live 0xbf6e8000 (O)...
  5. P

    Pomoc Telewizja na TS-412

    [~] # lsusb -v Bus 001 Device 002: ID 05e3:0608 Genesys Logic, Inc. USB-2.0 4-Port HUB Device Descriptor: bLength 18 bDescriptorType 1 bcdUSB 2.00 bDeviceClass 9 Hub bDeviceSubClass 0 Unused bDeviceProtocol 1 Single TT...
  6. P

    Pomoc Telewizja na TS-412

    Posiadam tuner 820t2 na chipie realtek 2832U, choć tymczasem nie ma to znaczenia, gdyż chcę potwiedzić: 1. czy moje urządzenie jest w stanie obsłużyć jakikolwiek tuner 2. jakie pakiety i skąd należy zainstalować aby rozpocząć zabawę. lspci zwraca mi: command not found - choć może cos zle wykonuję.
  7. P

    Pomoc Telewizja na TS-412

    Szanowni koledzy, Od kilku dni walczę z następującą kwestią: próbuje uruchomić tuner tv na moim urządzeniu QNAP i choć przeszperałem wiele miejsc poległem. choć nie mam pewności czy mam zgodny tuner to niewiem od czego powinienem się zabrać. W moim app center brak 'tv station' oraz 'hd station'...
  8. P

    Pomoc Problem z utworzeniem RAID 1

    Rzeczywiście twoje podpowiedź nie dość, że błyskawiczna jest prawidłowa. serdczenie dziękuję! RAID 1 wybrałem ze względu na większe bezpieczeństwo danych i ewentualną możliwość odczytania danych na innym urządzeniu poprzez fizyczne podpięcie HDD. Przy wyborze RAID 5 i awarii sprzętowej...
  9. P

    Pomoc Problem z utworzeniem RAID 1

    Szanowni Państwo, Od długiego czasu jestem posiadaczem QNAP TS-412 wewnątrz mam 2x3TB WD RED spięte w RAID 1. System działał sprawnie. Dokupiłem dodatkowe 2x3TB WD RED które zamierzam spiąć w kolejny RAID 1. Po zalogowaniu system zaktualizował mi sie do wersji 4.1.2. Przy próbie utworzenia RAID...