Recent Content by penta

  1. P

    Błagam - pomóżcie.... QNAP wywalił mi dane z dysku??

    Nie wgrywalem Firmware'u. Wsadzilem dyski w sumie tylko po to zeby dostac sie do panelu QNAPa zeby poprostu zobaczyc co tam jest. Jezeli przez konfiguracje rozumiesz przejscie przez process Setupu za pierwszym razem odpowiedz brzmi tak - jednak przy kroku konfiguracji dyskow wybralem opcje nie...
  2. P

    Błagam - pomóżcie.... QNAP wywalił mi dane z dysku??

    Witam Model QNAP 639. Ot w celu testow wpakowalem do QNAPa 2 dyski (1 TB) Seagate'a na ktorych byly dane. Wiedzialem ze nie wolno sie tykac RAID'a, formatowania, inicjowania dyskow itd... NIC NIE ZROBILEM. Przy setup'ie wybralem opcje (nie pamietam dokladnie) no disk configuration. Menu SATA...
  3. P

    Hellooooo :)

    Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow produktow QNAP'a !!:) Dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem modelu TS-639 a tym samym stalem sie czescia Q-spoleczenosci :)))
  4. P

    NIe zasysa z Rapida

    Pytanie do Pana który miał problem z Rapidshare - czy rozwiązał Pan już ten problem ? Ja dopiero dziś stanę się użytkownikiem QNAPa (TS-639) w związku z czym nie wypowiadam się jako człowiek obyty z tym sprzętem, ale za to dość mocno obyty z Rapidshare. Czy korzysta Pan z opcji Direct Download...