Recent Content by pepe32

  1. pepe32

    Pomoc QNAP ts-453D + QM2-2P10G1TA nie wykorzystuje całej przepustowości łącza

    nie pomogło dalej to samo!? trudno, spróbuję napisać do Asusa może coś nie tak z ruterem. ale najpierw spróbuję podłączyć się bezpośrednio pod modem światłowodu
  2. pepe32

    Pomoc QNAP ts-453D + QM2-2P10G1TA nie wykorzystuje całej przepustowości łącza

    to samo? może mam coś w ruterze żle ustawione?
  3. pepe32

    Pomoc QNAP ts-453D + QM2-2P10G1TA nie wykorzystuje całej przepustowości łącza

    witam mam ts-453D z QM2-2P10G1TA I problem? bo max pobieranie jest na poziomie 9MB/s z lagami do 7MB/s quap jest podłączony bezpośrednio do Asusa RT-AX89X 10Gbps, pod ten ruter mam podpięty switch Netgear XS505M "optykiem" i dwa komputery PC i MAC na macu pobieranie z tego samego miejsca jest...
  4. pepe32

    Pomoc Czy istnieje jakiś klient FTP na Qnapa?

    dziwne? skoro w "podglądzie"(folder docelowy) mogę zobaczyć całego ftp-a wejść we wszystkie katalogi itd.
  5. pepe32

    Pomoc Czy istnieje jakiś klient FTP na Qnapa?

    a ma ktoś taki problem że na wysokich portach (52410) ftp na qnapie nie chce działać?? tj. wklepuje dane do File Station (mogę zobaczyć podgląd co mam na FTPie (opcja Folder docelowy) po kliknięciu UTWURZ "nie można nawiązać połączenia sprawdź ustawienia sieciowe". SFTP port 2096 działa! ale...
  6. pepe32

    Pomoc brak dźwięku AAC po HDMI

    mam "problema" QNAP nie wysyła mi po hdmi dźwięku aac? inne formaty działają! (kodi Leia18.5 i 19.0.210) głośniki podłączone pod wyjście audio w Qnap normalnie działa! próbowałem kabelkiem audio pod gniazdo DVI audio w TV podłączyć. nie działa! ktoś ma pomysł co jest nie tak?
  7. pepe32

    Pomoc TS-453D nieudany upgrade

    pomiędzy twoją i naszymi kartami jest spora różnica! nie masz karty sieciowej!!
  8. pepe32

    Pomoc TS-453D nieudany upgrade

    kurka wodna! mam QM2 i ten sam problem QNAP nie wstał po aktualizacji! teraz działa ale nie mogę zrestartować i wyłączyć przy próbie zawiesza się, pomaga tylko odłączenie zasilania!!
  9. pepe32

    ST4000VN008 czy WD40EFZX

    mam pytanko co do SSD? macie dyski w raid? czy pojedynczo i backupy co jakiś czas? bo właśnie się przymierzam do wymiany dysków na ssd. Samsung 860 EVO SATA III będą dobre? talerzowe wpakuję do TR-004 system mam na QM2
  10. pepe32

    Pomoc błędy logowania w Windows Networking?

    faktycznie za każdorazowym "wejściem" w zmapowany folder w qnap wywala błąd logowania? ale dlaczego? mam dostęp do plików
  11. pepe32

    Pomoc błędy logowania w Windows Networking?

    cześć mam pytanko? złożyłem sobie PCta ale jako laik windowsa nie mogę sobie z nim poradzić! w qnap wywala mi błędy logowania do "Samba" tak po 200 razy w ciągu 2-3godzin w windows wszystko działa!? nawet nie wiem gdzie szukać "samby" na windowsie :)
  12. pepe32

    Pomoc TS-253 Pro awaria kontrolera dysku

    nie wymieniaj wnntylatora zrób sobie tak jak ja mam, cisza zero wibracji
  13. pepe32

    Projekt QNAP i inne pasty pod CPU

    Podstawowy błąd! stosując liquid metal nakładasz na procesor i radiator! do tego trzeba odtłuścić! bo gluty będą się robić jak to zrobisz dobrze to wygląda jak lustro. zobacz sobie na youtube jak to robią
  14. pepe32

    Pomoc Szczelne zamknięcie NASa i UPSa w małej przestrzeni, czy to bezpieczne?

    mam pytanko? jakie tam jest radiator na procu? aluminium? bo zastanawiam się nad wymianą pasty na liqid metal od grizzly