Recent Content by phoenix_me

  1. P

    SLIMRAT - Błąd przy uruchamianiu "Segmentation Fault"

    Zamiast Slimrata polecam Plowshare. Jest w ipkg i na dodatek jest oparty głównie o skrypty basha. Nie potrzebuje więc perla.
  2. P

    Migracja do TS-x19 czy TS-x39 ? Zalety i wady

    Re: Kupię TS-139 Pro No i doczytałem. W TS-239 PRO zabezpieczenie odbywa się na zasadzie 1. Hasło (Encryption Password) 2. Plik (Encryption Key File) Z tym, że wygląda na to iż jest to rozwiązanie albo albo. Więc albo wybieramy jako zabezpieczenie plik albo hasło. Moim zdaniem najlepszym...
  3. P

    Migracja do TS-x19 czy TS-x39 ? Zalety i wady

    Re: Kupię TS-139 Pro Na stronie QNAP'a przy kilku modelach (najniższy to TS-239 PRO) jest następująca wzmianka: "AES 256-bit volume-based encryption - YES" Nic więcej nie jest napisane, a ja jeszcze nie miałem czasu zerknąć do manuala czy coś więcej piszą na temat oprogramowania/haseł/klucza w...
  4. P

    Migracja do TS-x19 czy TS-x39 ? Zalety i wady

    Re: Kupię TS-139 Pro Te transfery to FTP, NFS czy SAMBA? Też myślałem nad TS-119, tym bardziej teraz gdy transfery na 109PRO II na 1Gbit mnie po prostu bardzo zawiodły! Z drugiej jednak strony może poczekać na TS-139 Pro, która bez problemu uciągnie szyfrowanie w locie. O ile dobrze pamiętam to...
  5. P

    SLIMRAT - Błąd przy uruchamianiu "Segmentation Fault"

    Re: [HOWTO] Ściąganie z rapidshare bez konta premium (free) Albo tak: najpierw uruchamiamy polecenie 'screen' ręcznie, a później już tylko plik ze skryptem [~] # cat /share/HDA_DATA/optware/root/start_aplikacja cp /etc/localtime /share/HDA_DATA/optware/etc && cp /etc/protocols...
  6. P

    SLIMRAT - Błąd przy uruchamianiu "Segmentation Fault"

    Re: [HOWTO] Ściąganie z rapidshare bez konta premium (free) Nie folder, tylko plik bash. Zresztą drugi argument polecenia chroot jest opcjonalny i możesz go pominąć. U mnie bash istnieje w katalogu /opt/bin [~] # ls -la /opt/bin/bash -rwxr-xr-x 1 admin administ 690928 Mar 24 2008...
  7. P

    SLIMRAT - Błąd przy uruchamianiu "Segmentation Fault"

    Re: [HOWTO] Ściąganie z rapidshare bez konta premium (free) W której konkretnie?
  8. P

    TS-109 Pro/Std Official FW (Version 3.0.0 Beta Build 0430)

    Niestety nie mam czasu żeby być beta testerem. Wolę sprawdzone rozwiązania. Zresztą o ile dobrze mi wiadomo oprócz zmiany interface funkcjonalność się nie zmieniła.
  9. P

    SLIMRAT - Błąd przy uruchamianiu "Segmentation Fault"

    screen cp /etc/localtime /share/HDA_DATA/optware/etc && cp /etc/protocols /share/HDA_DATA/optware/etc/protocols && /usr/sbin/chroot /share/HDA_DATA/optware /opt/bin/bash slimrat
  10. P

    Nowe produkty - zaczyna sie dziac! :) - 809, 439PRO

    Jeżeli te nowo urządzonko jest oparte na SMP8635 to nie wniesie nic nowego do całej masy już istniejących E-great'ów, popcornów itp...
  11. P

    TS-109 Pro/Std Official FW (Version 3.0.0 Beta Build 0430)

    No, a ja mam tylko jedno pytanie - kiedy wersja STABLE?