Recent Content by piciuok

  1. piciuok

    Pomoc fwrite: No space left on device

    Zanim zacznę cokolwiek zmieniać, wolałem dopytać kogoś mądrzejszego :) Nie wprowadzałem żadnych zmian tego typu do tej pory. Patrząc na to, jak to jest zrealizowane to trochę strach cokolwiek ruszać. Wątek uznaje za wyczerpany w takim wypadku ;)
  2. piciuok

    Pomoc fwrite: No space left on device

    Rozumiem po Twoje wypowiedzi, że to całkiem normalne dla QNAP'a czy tak to działa wszędzie, że muszę mieć SU? Druga część pytania - czy masz specjalnego usera i grupę dla swoich kontenerów? Czy nie warto się w to bawić?
  3. piciuok

    Pomoc fwrite: No space left on device

    Mam problem z obsługa dockera przez SSH na własnym koncie (grupa administrators). Przy próbie wykonania jakiekolwiek polecenia dostaję komunikat typu: Failed to write all bytes for _asyncio.cpython-37m-x86_64-linux-gnu.so fwrite: No space left on device Badając sobie miejsce, faktycznie tmpfs...
  4. piciuok

    Pomoc Dwa dockery (Pi-Hole & Jellyfin) z własnym IP - problem z DNS

    Cześć wszystkim, Mam problem wynikający z mojego braku głębszej wiedzy o Dockerze i QNAPie. Cel: Chcę uruchomić dwa kontenery: jeden z Jellyfin, drugi z PiHole oraz chcę, by każdy z nich miał swój własny adres IP. Aktualnie utworzyłem kontenery za pomocą takich yamli: Jellyfin: version...
  5. piciuok

    Pomoc Certyfikat SSL Wildcard - Certbot, Let's Encrypt, Docker

    dzięki wielkie - skonfigurowałem pod cloudflare i wszystko pięknie działa pytanie - czy po restarcie qnapa wpis w crontabie zostanie usunięty?