Recent Content by pilus30

  1. P

    Pomoc Dostęp po adresie IP i Nazwie

    Oj tam, oj tam... :) Delikatnie zarobiony jestem, a nawet nie wiem gdzie tego szukać. Możesz podpowiedzieć? Dopiero po weekendzie moja zmiana z Młodym w domu (ferie przecież mamy) to będę więcej przed komputerem.
  2. P

    Pomoc Dostęp po adresie IP i Nazwie

    Sprawdziłem, nie próbuje...
  3. P

    Pomoc Dostęp po adresie IP i Nazwie

    Tak, dokładnie. Przedstawiony przez Ciebie sposób działa. Zamiast "serwer" adres IP nie działa
  4. P

    Pomoc Dostęp po adresie IP i Nazwie

    Cześć Mam taki mały problem z dostępem do NAS. Otóż nie ma problemu z dostępom z poziomu explorera plików po nazwie tj. np SERWER/nazwa_katalogu. Natomiast nie działa dostęp po adresacji, ani po 192.168.../nazwa_katalogu, ani poprzez VPN 10.8.0.../nazwa_katalogu. Problem powstał po zmianie...
  5. P

    Zmiana TS-253A na... ?

    Ram oscyluje między 25 a 75%, CPU okolo 30% jak nic się nie dzieje, jak zaczynam pracować np nad dokumentacją to z reguły bliżej mu do 100 %
  6. P

    Zmiana TS-253A na... ?

    Witam wszystkich. Po około 7 latach przymierzam się do zmiany NAS. Obecnie mam TS-253A. Waham się między TS-253E + dyski 2x2T lub TS-473A (zwiększony RAM do 32Gb lub 64Gb) + dyski po 1T lub 2T + system na slocie M.2. wydaje się, że to dwa inne światy. Im więcej czytam, tym mniej wiem… Serwer...