Recent Content by pinelesss

  1. P

    Pomoc QNAP HS-251 - płyta QW57 Rev:1.3

    Będę zobowiązany, przynajmniej wyklucze w razie co BIOSa
  2. P

    Pomoc QNAP HS-251 - płyta QW57 Rev:1.3

    A... faktycznie, cenna uwaga ze specyfikacją CPu, przynajmniej napięcia będą znane.. Kiedyś kurcze pamiętam, że na ftp Qnapa były dostępne BIOSy, ale zdechy hasła std.
  3. P

    Pomoc QNAP HS-251 - płyta QW57 Rev:1.3

    Niestety nie mam pojęcia co z nim się stało, kolega do przywiózł z Niemiec jako zepsuty. Raczej wcześniej nikt w nim nie grzebał, bo były plomby na śrubach płyty głównej. Właśnie, tak jak piszesz kolego, czytać się da dlatego się obawiam, czy nie leży coś dalej a o schemacie można pomarzyć...
  4. P

    Pomoc QNAP HS-251 - płyta QW57 Rev:1.3

    Witam serdecznie. Dostałem do naprawy Qnapa w modelu HS-251. Urządzenia po podpięciu zasilacza startuje, włącza się na stałe zielona LED i to jest wszystko. Przekopałem kilka różnych for dyskusyjnych, jednak bez rezultatu. Qnap nie jest widoczny ani po sieci LAN (tylko podpięcie kabla się...
  5. P

    Witam

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Z wykształcenia i pasji jestem elektronikiem i informatykiem. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, chętnie jej udzielam, staram się dzielić posiadaną wiedzą. W razie czego, zapraszam do kontaktu Pozdrawiam, Rafał