Pitr
Local time
23:30
Featured content
0
Punkty reakcji
3

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Pitr
      Pitr odpowiedział w temacie Pomoc QVPN jako klient OpenVPN.
      Dobra, chyba rozgryzłem temat (choć pewien nie jestem ;) Na routerze mam starszą wersją OpenVPN 2.4.12, która ma pewne ograniczenia względem nowszych wersji, w szczególności nie posiada niektórych protokołów szyfrowania jak...
    • Pitr
      Pitr odpowiedział w temacie Pomoc QVPN jako klient OpenVPN.
      Niestety parametr verb 3 nie zmienia sytuacji(chyba, że za jego zastosowaniem miałem sprawdzić jakieś konkretne logi?). Wersja QVPN 3.2.983 (ARM) nie zestawia tunelu z serwerem OpenVPN na routerze ASUS z nieznanego powodu (autoryzuje się...
    • Pitr
      Pitr odpowiedział w temacie Pomoc QVPN jako klient OpenVPN.
      Opcję z verb 3 przetestuję w weekend(działa to niech chwilowo pochodzi, dam znać co wyszło. P.S. na jakich Qnapach Ci to działa? Moje maszyny są na ARM(TS431P2), może x86 sprawa nie dotyczy?
    • Pitr
      Pitr odpowiedział w temacie Pomoc QVPN jako klient OpenVPN.
      Cześć, dzięki za sugestie, ale niestety to już testowałem - za każdym razem jak zmieniałem konfigurację serwera (chyba z 7 razy do testów), tworzyłem również nowe profile połączeń VPN na QNAP - bez rezultatu. W pliku konfiguracyjnym nazwy mam...
    • Pitr
      Pitr odpowiedział w temacie Pomoc QVPN jako klient OpenVPN.
      Tak, status, ale nawet na ultra szerokim ekranie tego nie widać. W każdym razie to takie czepianie się z mojej strony, ale sam problem z tym dlaczego się nie łączy jest zagadką. Zestawiłem jeszcze połączenie z drugiego serwera (TS-431 P3 przed...
      • 1706804940507.png
    • Pitr
      Pitr napisał nowy temat.
      Cześć Puściłem ostatnio update QTS na TS-431 P2 (do 5.5.1) i aktualizację QVPN do 3.2.983. Po aktualizacji problem taki, że kontrolka statusu jest szara i w sumie nie wiadomo co się dzieje, ale podsumowując QVPN nie łączy się z serwerem OPEN...
      • 1706803971230.png
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…