Recent Content by polandix

  1. P

    Pomoc Sieć zewnętrzna łączy mnie z serwerem www, nie łączy jednak ze stronami wirtualnego hosta

    Witam wszystkich ! Po wielodniowej nieobecności muszę powiedzieć, że mam już skonfigurowany serwer i z nim połączania na stałym adresie IP. Dziękuję za pomoc osobom, które ją mi okazały. Pomoc była dobra, bowiem wniosła wiele interesujących porad do wykorzystania. Temat jest rozwiązany...
  2. P

    Pomoc Sieć zewnętrzna łączy mnie z serwerem www, nie łączy jednak ze stronami wirtualnego hosta

    Dziś korzystałem ze zdalnej pomocy, problem jest dalej - ten sam. To tyle w odpowiedzi do pierwszego rozmówcy: TakiMałyZgodnie z tym, co radzi mi Kaktus - postaram się Wirtualny Host uruchomić. Zaraz wszystko wprowadzam w życie, zgodnie z instrukcją :-} Potem co nie co napiszę w tym temacie.
  3. P

    Pomoc Sieć zewnętrzna łączy mnie z serwerem www, nie łączy jednak ze stronami wirtualnego hosta

    Serwer www stoi na porcie 80. Na tym porcie też są Wirtualne Hosty, czyli 4 domeny. Oczywiście wszystko na próbę, na wstępie.
  4. P

    Witam ze SzczecIna !

    Jako, że w zwyczaju mam się witać po wejściu do izby, tak też tym razem postąpię. Pochodzę ze Szczecina. Pracuję wirtualnie i fizycznie tam gdzie potrzebna jest dobra wieść oraz nagłośnienie określonego tematu. Więcej już tu nie napiszę, bo to jest przywitanie - nie czas na kolejny artykuł :-}...
  5. P

    Pomoc Sieć zewnętrzna łączy mnie z serwerem www, nie łączy jednak ze stronami wirtualnego hosta

    Witam ! Swoje zadania konfiguracji przeprowadzałem zwyczajowo, po kolei rozpoczynając od panelu konfiguracji; 1. Dane serwera, 2, Sieć, 3. Serwer www, 4. Wirtualny Host , 5. Wgranie Baz Danych i PHPAdmina. Potem synchronizuję wszystko z routerem TP-Linkiem MR-3420.
  6. P

    Pomoc Sieć zewnętrzna łączy mnie z serwerem www, nie łączy jednak ze stronami wirtualnego hosta

    Witam wszystkich ! Pochodzę ze Szczecina, mam na imię Piotr. Od kilku dni próbuję dobrze skonfigurować model Qnap Turbo NAS TS-221 do działania jako Wirtualny Host dla stron internetowych. W firmie szczecińskiej od której sprzęt kupiłem powiedziano mi, że to bajecznie jest proste. Kiedy ich...