Recent Content by pposkrobko

  1. pposkrobko

    Pomoc Rsync po między 2 QNAP'ami (oba TS-853U-RP, 4.2.2 2016/09/01) - problem z mount --bind

    jeżeli loguje się na ssh, kontem administratora - nie ma żadnego problemu - w docelowym katalogu mogę tworzyć pliki. Ehh przez moment myślałem, że już wszystko zatrybiło. Przy zadaniu zaznaczyłem opcję - Replikuj ACL oraz rozszerzone atrybuty. Backup poszedł. Przeleciało testowe 60GB. Potem...
  2. pposkrobko

    Pomoc Rsync po między 2 QNAP'ami (oba TS-853U-RP, 4.2.2 2016/09/01) - problem z mount --bind

    Przez weekend naprzemiennie będę szukał rozwiązania i przygotuję jakieś skrypty do testów rsynca z shella. W sumie odpadnie informacja w web - ale mogę logować sobie istotne informacje do własnych logów - więc tez by zdało egzamin. Na tą chwilę jedyne rozwiązanie - tutaj nic nie mogę wydumać...
  3. pposkrobko

    Pomoc Rsync po między 2 QNAP'ami (oba TS-853U-RP, 4.2.2 2016/09/01) - problem z mount --bind

    chmod -R 777 /share/CACHEDEV1_DATA/katalog brak efektu. Z poziomu WEB - rsync startuje, i kończy z sukcesem, bez plików na zdalnym urządzeniu. Dodam tylko, że rsync z normalnym katalogiem - wybranym po lewej stronie, wskazanym docelowej po prawej stronie - działa poprawnie. Nie przerzuca się...
  4. pposkrobko

    Pomoc Rsync po między 2 QNAP'ami (oba TS-853U-RP, 4.2.2 2016/09/01) - problem z mount --bind

    Panowie i Panie, pomocy. od roku - trzy różne maszyny 8-bay backupuje na 4 maszynę. Każda z maszyn ma duże ilości folderów. Ale rozwiazanie sie znalazło i funkcjonowało z sukcesem ponad rok. Rozwiazanie polegało na tym, że na źródłowym nasie tworzony był folder backup - w którym tworzone były...
  5. pposkrobko

    Witam

    Witam szanownych użytkowników nieszczęsnych Qnapów :-) No może trochę przesadziłem z tym nieszczęsnych - ale fakt faktem, jest dobrze jak jest dobrze, a jak jest źle, to jest niedobrze... Czytam forum od jakiegoś czasu, w sumie najlepsze miejsce w sieci jeśli chodzi o zagadnienia związane z...