Recent Content by prot

  1. P

    Pomoc HD Station - tearing

    Wielkie dzięki Floyd! To chyba to! Faktycznie używałem zdalnego pulpitu, wyłączyłem i jest lepiej. Nie idealnie ale znacznie lepiej. Potestuję w sobotę.
  2. P

    Pomoc HD Station - tearing

    Mam ten sam problem z HDStation - problem z synchronizacją obrazu w Plex, kodi, czy nawet tej natywnej qnapa. Wróciłeś do starszej wersji HDStation czy QTSa? Skąd pobrać starszą wersję? Dzięki za pomoc.
  3. P

    Pomoc Problem z uruchomieniem HD Station

    Panowie jesteście wielcy! Dziękuję za tak szybką i skuteczną pomoc!. W sumie podjąłem ciut inne kroki: Po powyższym błędzie jaki opisałem, jeszcze raz zrestartowałem całą maszynę. Po restarcie pojawiła się kolorowa plansza graficzna coś w rodzaju "Zainstaluj HD Station...". Tym razem nie...
  4. P

    Pomoc Problem z uruchomieniem HD Station

    Dziękuję za odpowiedź. Linux Station udało się normalnie usunąć z QTS. W zakładce HD Station jest funkcja USUN jednak chyba usuwa tylko aplikacje działające pod HDStation a nie samo HDStation. Czy jest jakaś opcja usunięcia HD Station? Spróbowałem pobrać HD Station ze strony wsparcia Qnap i...
  5. P

    Pomoc Problem z uruchomieniem HD Station

    Po pełnym przeinstalowaniu QNAPa TVS471 (zmiana trybu z RAID 5 na proste woluminy) mam problem z uruchomieniem aplikacji HybridDesk Station. Na ekranie podłączonym przez HDMI (monitor PC lub TV) pojawia się tylko czarne tło i szybko migający kursor - brak innych alarmów czy też logów w...