Recent Content by qlex

  1. qlex

    Pomoc Problem przy wymianie dysku na TS-228A

    Udało mi się zorganizować Ts-231p. Czy coś by dało gdybym dyski przełożył z ts-288a te dyski czy nie? Oba są w raid1. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. qlex

    Pomoc Problem przy wymianie dysku na TS-228A

    Czy ktoś ma jakiś pomysł? Skoro włożyłem nowy dysk a nadal system mówi „dysk twardy nie istnieje” to czy inny element w serwerze nas uległ awarii? Qnap mi odpisal ale narazie tylko zapytali ile dysków jest obecnie umieszczonych w nas… Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. qlex

    Pomoc Problem przy wymianie dysku na TS-228A

    Qnap startował na nowo, bo przecież inaczej nowego dysku nie mogłem włożyć. Nadal slot pierwszy mówi, że dysk twardy nie istnieje, natomiast diody dysku migają, a wcześniej dioda nr 1 migała na czerwono.. Natomiast dysku 2 (z bad sectorami) nie chciałem od razu też wymieniać, bo liczyłem, że...
  4. qlex

    Pomoc Problem przy wymianie dysku na TS-228A

    Witajcie, kilka dni temu pojawiła się informacja, że dysk nr 2 ma problem (nieprawidłowe sektory Current Pending Sector i 198 UNcorrectable Sector Count). Zamówiłem więc nowy dysk, żeby go wymienić. Kiedy się chciałem za to dziś zabrać, zobaczyłem, że dysk nr 1 ma też problem (pojawił się...