Recent Content by qrdziel

  1. qrdziel

    Pomoc Qsync - Synchronizacja plików zatrzymana. Folder domowy został wyłączony.

    Witam. Posiadam TS-453BMini. Miałem 3 dyski 4tb. Miałem jeden wolumin uproszczony. Dokupiłem czwarty dysk. Pomijam, że nie potrafiłem dołączyć dysku do istniejącego woluminu. Skasowałem wolumin i utworzyłem od początku nowy wolumin. Zainstalowałem na nowo Qsync, ale nie działa. Pokazuje się...
  2. qrdziel

    NetBIOS name przez VPN

    Mój qnap jest widoczny w sieci pod nazwą jaką mu nadalem np. STmaster. Dostaję się do jego zasobów z poziomu Windows wpisując \\STmaster. Chciałabym w ten sam sposób dostać się do jego zasobów łącząc się przez VPN. Niestety nie widzi tej nazwy. Nie ma problemu dostać się po IP np: \\10.6.0.1...
  3. qrdziel

    Pomoc Link udostępniania nie działa

    oczywiscie, że nie, ale napsałem, że jest to link MYQNAPCLOUD - to jest dynamiczny dns
  4. qrdziel

    Pomoc Link udostępniania nie działa

    1 otwieram FILE STATION 2 zaznaczam plik 3 utworz tylko link do udostępniania 4 kopiuje link myqnapcloud i link ten nie działa ???
  5. qrdziel

    Pomoc ts-431u kod błędu -11

    Tydzień się męczyłem. Okazało się, że NAS miał stare oprogramowanie pokładowe które uniemożliwiało połączenie z serwerem i aktualizowanie oprogramowania. Za każdym razem pokazywało się, że oprogramowanie jest aktualne. Dopiero gdy wszedłem na stronę producenta i stamtąd pobrałem najnowsze...
  6. qrdziel

    Pomoc ts-431u kod błędu -11

    Witam. Kupiłem Qnap TS-431-U - nie mogę skonfigurować chmury. wyskakuje błąd -11
  7. qrdziel

    Pomoc Dwa qnapy w firmie.

    Ad.3 właśnie o to chodzi, że wiem jak wykonać kopię manualnie, ale jak to zrobić automatycznie? I to w dodatku tylko na qnapie? Dotychczas na kompie uruchamiałem Microsoft SQL Server menagement studio i tam robiłem. Teraz już nie mam Windowsa - mam tylko qnap. Może da się jakoś cronem...
  8. qrdziel

    Pomoc Dwa qnapy w firmie.

    Witam. Obsługuję firmę która ma swoje oddziały w Warszawie, Wrocławiu i Opolu. Wszystkie komputery mają zainstalowany program - nawigator który korzysta z jednej bazy danych na serwerze MSSQL i ma jeden folder do którego zapisują załączniki. Dotychczas wystarczył Windows 10 Prof z zainstalowanym...
  9. qrdziel

    Qnap do pracy zdalnej

    to doradź coź szybszego. Jakiś lepszy model do pracy zdalnej.
  10. qrdziel

    Qnap do pracy zdalnej

    a qnap i teamviewer?? ważne dla mnie czy model TS-251+ ma tą opcję wirtualizacji i jak ona się sprawuje - czy wygodnie się pracuje?
  11. qrdziel

    Qnap do pracy zdalnej

    Witam. Planuję zakupić qnap dla hurtowni, ale nie może stać w tej hurtowni ze spraw bezpieczenstwa. Jaki Qnap będzie się nadawał dla wirtualizacji windows 10 i pracy zdalnej. Qnap stoi w domu z windows 10, a w hurtowni tylko laptop jako stacja robocza. Całe oprogramowanie dla hurtowni ma...
  12. qrdziel

    Pomoc Joomla nie widoczna z zewnątrz

    ze sklepu zainstalowałem joomle. w sieci wewnętrznej jest widoczna - czyli joomla jest OK serwer z zewnątrz jest widoczny za pomocą linku: http://galleon.myqnapcloud.com:8080/ czyli router przepuszcza OK ale joomla jest niewidoczna po wpisaniu url: http://galleon.myqnapcloud.com/joomlaCMS nie ma...
  13. qrdziel

    Pomoc backup folderu z NAS1 na NAS1

    Rzeczywiście - to jest to. Potestuję - dzięki. Gdzie dodaje się punkty za pomoc?
  14. qrdziel

    Pomoc backup folderu z NAS1 na NAS1

    folder public jest dostępny dla każdego użytkownika dla zapisu i odczytu jak przenosić wszystkie nowe pliki lub pliki zmienione do folderu public_backup dostępnego tylko dla administratora Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Build 20YYMMDD Model serwera: QNAP TS-453A
  15. qrdziel

    Pomoc Czym odzyskać dane

    nie mam tej kłódki. część materiałów jest widoczna - np folder share ale home, homes i foldery użytkowników - nawet admina są puste poza tym nic nie mogę zainstalować - aktualizacje systemu się instalują, ale z AppCenter nic :(