Recent Content by qw0000

  1. Q

    Pomoc Kodi - aktualizacja 17.1 do 17.3

    Z małym poślizgiem, ale w końcu zaktualizowałem kodi. Po zapoznaniu się z funkcją eksportu stwierdziłem, że zrobię backup katalogu .kodi. Odinstalowałem kodi 17.1, zainstalowałem czyste 17.3, uruchomiłem, aby utworzył początkowe dane. Potem zamknąłem kodi i skopiowałem pliki: ./addons -...
  2. Q

    Pomoc Kodi - aktualizacja 17.1 do 17.3

    Dzięki, spróbuję z importem. Wychodzę z założenia, że jeśli jest nowsza wersja eliminująca błędy w działaniu/luki w bezpieczeństwie to instaluję. Oczywiście nie od razu - niech inni bawią się w króliki doświadczalne.
  3. Q

    Pomoc Kodi - aktualizacja 17.1 do 17.3

    OK, dopuszczam możliwość odinstalowania 17.1, ale chciałbym wiedzieć czy można potem w 17.3 przywrócić bazę z informacjami np. o obejrzanych materiałach, czy też muszę to wszystko ręcznie od nowa wprowadzać.
  4. Q

    Pomoc Kodi - aktualizacja 17.1 do 17.3

    Witam, jakiś czas temu ręcznie zainstalowałem kodi 17.1. Teraz chciałbym zaktualizować oprogramowanie do wersji 17.3, jednak przy próbie wgrania nowej paczki wyskakuje błąd: W logach nic ciekawego nie ma (przynajmniej tych z poziomu webpanel'u). Zastanawiam się czy jest możliwe: 1. Ręczne...