Recent Content by RemiFranek

  1. R

    Pomoc Odzyskanie plików po usunięciu aplikacji qpkg

    Witam Was, mam mały problem. Korzystam z Qnap'a jako kontrolera do Unifi za pomocą dedykowanej aplikacji: [ Ubiquiti UniFi ] [ 5.9.29.0 ] Wi-Fi Management - Forum des NAS Wczoraj robiłem aktualizację do nowej wersji i niestety popełniłem błąd poprzez usunięcie starej wersji. Wraz z starą...
  2. R

    Pomoc QNAP TS-251 brak obrazu przy HybridStation

    Sprawdzę jak wrócę z urlopu. Tez sie nad tym zastanawiałem czy to moze nie problem z odświeżaniem. Sprzęt jest u kolegi a jego TV to 4-5 letni model Sony (nie pamietam ktory) Dzieki za info, dam znac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. R

    Pomoc QNAP TS-251 brak obrazu przy HybridStation

    Próbowałem ale nie pomogło. W planie jeszcze reinstalacja całego systemu ale na razie brakło czasu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. R

    Pomoc QNAP TS-251 brak obrazu przy HybridStation

    Witam, Mam problem ze świeża instalacja dla QNAP TS-251 Po podłączeniu poprzez hdmi z TV obraz pojawia sie (wiersz poleceń z logowaniem) natomiast w momencie kiedy zaczyna być uruchamiana HD Station obraz znika (czarny ekran). Ciekawostka, pilot aplikacja QRemote widzi serwer natomiast po...
  5. R

    Pomoc TS-453 Pro jako switch

    Chyba dorzucę jednak prosty switch :) ...
  6. R

    Pomoc TS-453 Pro jako switch

    Pomoc techniczna dla modelu STR-DA3600ES | Sony oszalał nie oszalał ale działało :-)
  7. R

    Pomoc TS-453 Pro jako switch

    No właśnie, czy te 4 porty da się jakoś inaczej wykorzystać niż tylko połączenie z 4 różnych sieci lub przyspieszenie transferu? Jak miałem amplituner Sony z czterema wejściami to potrafił jeszcze dodatkowo pełnić funkcję switcha. Właśnie brakuje mi jednego gniazdka z routerze :)
  8. R

    QNAP TS-870PRO i Samsung Smart TV

    Extender HDMI na jedną skrętkę kat. 5e Signal Natomiast rozumiem, że z 5 może być problem :) ... ciekawe czy nie da się tego jakoś inaczej rozwiązać. DNLA z Samsungami akurat chodzi całkiem przyzwoicie zwłaszcza jak zależy Ci tylko na obrazie a nie chcesz super dźwieku.
  9. R

    Pomoc QNap Ts-453 + XBMC zamiast Apple TV + XBMC + S?

    chce kupić poprzez Redcoon bo mają fajną cenę na wersje z 8 GB (2999 zł). Na tego typu pytanie dostałem info, że za bardzo to nie wiedzą. Doczytałem to samo w dokumentacji :) ale ponieważ czasami dokumentacja to jedno a praktyka to drugie stąd też mój post czy ktoś na żywo to przetestował. Do...
  10. R

    Pomoc QNap Ts-453 + XBMC zamiast Apple TV + XBMC + S?

    No dobrze bo ja dalej nie widzę odpowiedzi na swoje pytanie :). Może inaczej: czy konkretnie QNap TS-453 Pro (chce wersje 8GB dlatego że będę też stawiał na nim wirtualne maszyny) radzi sobie z wysłaniem DTS HD do apmlitunera czy nie? Ma ktoś takiego NAS'a podłączonego do ampli?
  11. R

    Pomoc QNap Ts-453 + XBMC zamiast Apple TV + XBMC + S?

    No własnie, co o tym sądzicie? Mam w tej chwili konfigurację: S DS210j Apple Tv 2 (z XBMC) Amplituner Denon XR2000 Bravia TV chciałbym komplet S + Apple TV zastapić Qnap'em z HDMI. Stąd zależy mi aby odtwarzane były wszystkie filmy w dowolnym standardzie zarówno pod kątem video...