Recent Content by Robson

  1. Robson

    Pomoc Atrybuty katalogów + język

    W tym rzecz, że zarówno system jak i przeglądarkę mam po polsku. Korzystam z firefoxa. R.
  2. Robson

    Pomoc Atrybuty katalogów + język

    Cześć, Moje "problemy" nie są poważne, ale nieco irytujące przy codziennym użytkowaniu NAS-a. Pierwszy z nich to kwestia atrybutów nowo tworzonych katalogów przez Download Station. Sytuacja wygląda następująco: download station pobiera sobie plik video do domyślnie ustawionego katalogu...
  3. Robson

    Download [Beta] QTS 4.2.0 Build 0819 | ARM & x86

    Lokalnie download station działa ok. Za to nie działa zarządzanie uprawnieniami dostępu do katalogów. Co gorsza, NAS zaczyna mi odmawiać dostępu np do photo station pomimo zalogowania jako admin. I teraz prośba o informację, czy mogę bezpiecznie zrobić downgrade do 4.1.4 Build 0522?
  4. Robson

    Download [Beta] QTS 4.2.0 Build 0819 | ARM & x86

    U mnie występuje problem z Download Station - póki co przez zdalny pulpit. Wyrzuca mi błąd: treść uszkodzona. Przeinstalowanie nic nie dało. Jak wrócę do domu to sprawdzę lokalnie.
  5. Robson

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Wracam ze swoim problemem. Teraz już nawet reset NASa nie wystarcza. Muszę wyłączyć i włączyć Cloudlinka. Jednocześnie gdy tak się dzieje, to przez aplikację mobilną łączę się bez problemu, z poziomu strony MyQnapCloud mogę przeglądać pliki ale już na pulpit nie mogę wejść. Jakieś pomysły...
  6. Robson

    Wiedza myQNAPcloud - czyli QNAP w internecie... (przekierowanie portów)

    Cześć, Mam następujący problem: loguję się do MyQnapcloud, widzę swoje urządzenie, mogę wejść na foldery udostępnione. Natomiast jeśli chcę wejść na jakąś inną usługę, np zdalny pulpit, to wywala że nie udało się połączyć z urządzeniem. ALE jak zresetuję NASa, to nie ma problemu i od razu mogę...
  7. Robson

    Pomoc TS-419PII - nie można odbudować RAID

    Nie wyłączałem. Mam w tym momencie: CloudLink, Download Station, Music Station, Photo Station, QAirplay Chromecast, Multimedia Station, QiTunesAir i Twonky Media. Po włożeniu dysku, RAID w ogóle nie próbuje sam się odbudowywać (a zawsze tak robił jak zdarzyło się np. po wyłączeniu prądu). W...
  8. Robson

    Pomoc TS-419PII - nie można odbudować RAID

    Witam, Mam następujący problem: wczoraj padł mi dysk 1 w RAIDzie I. Na szczęście w komputerze miałem taki sam, więc podmieniłem. Niestety wszystkie próby odbudowy RAIDa zawiodły - za każdym razem wywala błąd "add drive to the volume failed". Wiem już, że powinienem usunąć partycję - zrobione...
  9. Robson

    QNAP TS-809 Pro

    A jaka aktualnie cena? R.
  10. Robson

    QNAP TS-809 Pro

    Oferta jeszcze aktualna? R.