Recent Content by rogal_as

  1. R

    Pomoc Dziwny Audio Alert po aktualizacji do QTS 5

    90% daję na to, że jest to bug w QTS 5, ale Support znów mnie nie chce słuchać, a po bezsensownych bataliach finalnie racja pewnie znów będzie moja, jak to już kilka razy było. A wystarczyło zrobić banalny test by potwierdzić bug: uśpić jakiegoś NASa z QTS 5, wybudzić i nadstawić ucha czy...
  2. R

    Pomoc Dziwny Audio Alert po aktualizacji do QTS 5

    Witam, Po aktualizacji QTS do wersji 5 mój TS-253 PRO zaczął po wybudzeniu z uśpienia wydawać trzy dźwięki, co według kodu błędów oznacza brak możliwości zapisu na pamięć USB. Przy starcie od zera nie ma sygnałów. Sygnał po wybudzeniu jest w każdym przypadku, też przy braku urządzeń na USB i...
  3. R

    Pomoc Kopiowanie folderów z oryginalną datą

    Witam Temat stary, ale może następnym czytającym przyda się rozwiązanie do naprawy daty katalogów Correct Folder Date/Time | Multi Commander
  4. R

    Pomoc Szyfrowanie dysku zewnętrznego (USB/eSATA)

    Cześć, Is it possible to get the data back from an external USB drive (NTFS filesystem, used as backup) with AES 256 bit encryption in case of a NAS failure? How? Ale u mnie to nie działa... może dlatego że sprawdzałem pod win7, a może że wybrałem słabsze szyfrowanie niż AES256. Nie pamiętam i...