Recent Content by rollergames

  1. rollergames

    Witam

    mam parę zapytać odnoście Qnap z www mam nadzieje że koledzy/ki pomogą.
  2. rollergames

    Pomoc Problem z ciągłym przekierowywaniem na stronę administracyjną

    Czy udało CI się rozwiązać problem ? Ja ustawiam virtual hosty np. wordpress.domena.pl przekierowanie na port 80 folder web/wordpress a itak się wyświetla stronoa logowania do QNAP. Co robię źle ?
  3. rollergames

    Witam

    Witam, aby spełnić 100% rejestracji.
  4. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    Po co powtórzyłeś post powyżej ? Recenzję napisałem moje dwa posty wyżej. Ale migrację jeszcze w wolnym czasie powtórzę dla testów. Ważniejsze było dla mnie info o dołożeniu dodatkowego dysku zwiększając pojemność. Jednocześnie część aby działała w kopi jak to miałem na DLINK. Już teraz wiem, że...
  5. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    NIe, dysk B był to nowy ze sklepu dysk 3Tb. Rozumiem, że teraz mam usunąć partycje, ale na PC, bo qnap już nie mam jak.
  6. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    Tak udała się, ale wynik nie wiem czy można uznać za pozytywny gdyż jak pisałem: Zamontowany dysk A i B(migracja). Nie mogłem dostać się do żadnych zasobów każdy katalog wyświetlał: FILE/FOLDER NOT EXIST Przez sieć windows wyświetlał katalogi główne ale nie pozwalał się dostać do zawartości...
  7. rollergames

    FAQ Migracja systemu/woluminów w oprogramowaniu QTS 4.1

    Not Found The requested URL /nas/4.1/Home/en/system_migration_v1.htm was not found on this server. Apache/2.2.15 (CentOS) Server at docs.qnap.com Port 80
  8. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    Chyba że wtrąciłeś jak zmienić dysk na inny np. większy. Ale ja o taką opcję nie pytałem. Więc dalej nie wiem czy mając w Qnap dysk A czy mogę dokupić dysk B i zainstalować w celu zwiększenia pojemności qnapa bez większych kombinacji z przegrywaniem oczywiście nie tracąc danych z dysku A.
  9. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    Szczerze mówiąc już wszystko się pokręciło. Wcześniej mówiłeś, aby do gnapa z dyskiem A dołożyć w przyszłości dysk B muszę oba dyski A i B włożyć i sformatować na nowo. Więc pisałem, że dla mnie zła opcja bo bym musiał mieć dysk C, aby zgrać na niego dysk A a następnie po instalacji w Qnapie A i...
  10. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    Już jaśniej o tyle że Single jest lepszą opcją niż JBOD. Hmm widzę że najprostszym, ale nie praktycznym będzie poczekać na kupno drugiego dysku. Przegrywanie dysku pierwszego, aby dołożyć drugi raczej nie wchodzi w grę, bo skąd znajdę wolne miejsce w wielkości 3TB.
  11. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    dlaczego do d--y ? to chyba lepiej niż 1 zatokowy to mam mieć 8 zatokowy do zadań domowych ? Hmm, nie mogę załapać. Więc jak będę chciał kiedyś dołożyć drugi dysk to nie jest to takie proste jak w kompie, aby mieć dwa woluminy czyli niezależne dyski ? Coś mi przemknął temat jak ktoś miał 4Tb i...
  12. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    Dzięki to mi wystarczy jeśli będzie się robiło automatycznie. Dobrze też wiedzieć że RAID1 nie do końca działa jako BACKUP. W takim razie zapominam o dzieleniu partycji. To proszę o dodatkową podpowiedź co będzie mniej bolesne w przyszłości: mam dyski 2x1Tb i 1x3Tb Czy lepszym rozwiązaniem...
  13. rollergames

    Pomoc Podział dysku na partycje lub inna możliwość ?

    Witam, obecnie mam TS-212 i zaczynam przygodę z przesiadki D-link ShareCenter. NA starcie mam już problem, gdyż założyłem że odtworzę sobie strukturę jaką miałem na D-linku czyli: dwa dyski po 1tb, które miały podział po 1/2 w RAID 1, a pozostała wielkość dysku połączone ze sobą. Czyli miałem...