Recent Content by ryvar72

  1. R

    Pomoc Odpowiednik Active Backup for Business dla Qnap

    Witajcie. Niedawno poznając urządzenie i system S, znalazłem ciekawe oprogramowanie do backupu - Active Backup for Business. Pytanie, czy QNAP posiada odpowiednik o takiej funkcjonalności jak ten dla S? Pozdrawiam
  2. R

    Pomoc Podłączenie dysku z Qnap'a pod PC

    Mam duże pliki obrazów dysków, po kilkadziesiąt GB, wszystko leci wolno w tej chwili to już ok 250-500 KB/s i nie stałą prędkością tylko skokami. Usterka mechaniczna mówisz ... no fajnie, może uda się odzyskać tak czy inaczej...
  3. R

    Pomoc Podłączenie dysku z Qnap'a pod PC

    Jest dobrze :) R-Studio sprawdził się rewelacyjnie, zobaczył mi wszystkie dane, dzięki. Ale mam nadal problem może coś poradzicie. Dysk działa przeokropnie wolno, odczytuje dane poprawnie ale z prędkością dochodzącą do 1 MB/s pojedyncze strzały do 10 MB/s plik 150 GB kopiuje mi już 18 godzin a...
  4. R

    Pomoc Podłączenie dysku z Qnap'a pod PC

    Dzięki za podpowiedź, niestety po zainstalowaniu Ext2Fsd dysk zobaczył ale poza najważniejszą partycją, którą widzi jako RAW i nie można jej odczytać.
  5. R

    Pomoc Podłączenie dysku z Qnap'a pod PC

    Witajcie. Czy można podłączyć dysk z Qnap'a do PC z Windows 10 w celu odczytu danych? Teoretycznie system zapisu powinien być odczytany na Windowsie ale czy faktycznie dam radę odczytać dane i czy Windows nie uszkodzi systemu plików. Mój Qnap ma zainstalowane 2 dyski niezależnie (bez RAID)...