Recent Content by sephirioth

  1. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    Heh, nie ma sensu bym zapoznał się z wszystkimi problemami występującymi. Poza tym raczej potrzebuję wiedzy oczywistej jak z tymi dyskami pod system. Zawsze myślałem, że to bez tego działa. A... jeszcze jedna przeszkoda, mam czas do poniedziałku wieczorem więc raczej forum nie przegrzebię całego...
  2. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    A widzisz, to dla mnie całkiem nowa wiedza :) Co jeszcze oczywistego mogę się dowiedzieć? :D
  3. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    Jeszcze jedno pytanie, jak bym już montował taką konfigurację jak moja... to ruzy to bez hdd w NASie? Pytam bo tak główkując przy browarku wykoncypowałem, że w końcu do działania nas potrzeguje jakiegoś systemu i on gdzieś musi się podziać. Dobrze kombinuje? Czy QNAPki mają w sobie miejsce na...
  4. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    Przepraszam, źle przeczytałem z Googla. Mówisz ,że sprzedajesz takie cacka? :D Napisz do mnie na sephirioth[at]gmail.com proszę!
  5. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    Qurcze tylko, że to ma miejsce na 1 HDD. A to za mało :/
  6. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    Na tej sieci latają kilkumegowe obrazki i skany pomiędzy 3 kompami, na razie jest laserowa drukarka HP i dwa dyski zewnętrzne w huba usb wpięte. To jest max co się tam będzie działo. Na razie myślałem o budżecie około 650zł badziewiak: fajnie, dzięki na bank sprawdzę ale dopiero jak będę...
  7. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    Rozumiem, że zaszyty serwer wydruku jest funkcjonalnością urządzenia NAS? O to chodziło?
  8. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    Tak.. ale to forum jest khem... lepiej rozbudowane :) Większe prawdopodobieństwo uzyskania pomocy. Szynka to moje pierwsze typowanie ale ja się na tyle nie znam, że jak możesz mi polecić QNAPa jakiegoś (model) który pociągnie to moje ustawienie to zamawiam go jeszcze dziś!
  9. S

    Pierwszy NAS - porada do modelu

    Witam, muszę zakupić NASa, jestem na tyle zielony, że dopiero wieczorkiem zdążę zagłębić się w forum jak trzeba dlatego teraz pisze szybkie zapytanie. Obecnie w sieci mam serwer drukarkowy Digitus, w niego przez huba wpięta jest drukarka i 2 dyski usb. Działa to kijowo dlatego zapadła decyzja o...
  10. S

    Dzień dobry wszystkim,

    zawitałem w wasze progi gdyż na mej drodze pojawiło się zagadnienie NAS-owe i oczywistym krokiem było zaczerpnąć wiedzy u specjalistów. Mam na imię Michał i jestem początkującym koderem www :) Miło mi was poznać.