Recent Content by sequence

  1. sequence

    Pomoc rtorrent-Pro 0.9.6-b0928 Download share not found...

    Dzień dobry, postawiony świeży system, wcześniej korzystałem z 4.2.0 i starego 0.9.2 rtorrenta. Wykupiłem teraz wersję Pro, lecz mam problem ponieważ nie mogę dostać się do żadnego GUI. Zwraca mi connection refused. Nie wiem jak dalej ruszyć. Po instalacji w logu zwraca tak: Prośba o...
  2. sequence

    Pomoc Firmware update TS-451+

    Dzięki za podlinkowanie tematu, wcześniej już to przeczytałem. Natomiast chodzi mi o raid5 - czy jeśli podniosę soft np. z 4.2.0 do 4.3.3 automatycznie wykryje mi ten raid i podepnie dane, czy będę musiał uskuteczniać jakieś "czarymary"?
  3. sequence

    Pomoc Firmware update TS-451+

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.0 Build 20160311 Model serwera: QNAP TS-451+ 8GB RAM Dzień dobry, chcę się poradzić jak poprawnie wykonać aktualizację firmware. 1st bay system, 3x3TB raid5. Jak wgram system, załóżmy 4.3.3 sam wykryje raid5 i podepnie? Proszę o wyrozumiałość, po prostu...
  4. sequence

    Pomoc TS-451+ oraz Cyberpower UPS CP900EPFCLCD

    Witajcie, sprzęt jaki ma być spięty to NAS 4xHDD, modem UPC, router, stacja robocza. Pytanie moje czy ktoś z Was miał z tym modelem do czynienia, jakie są Wasze opinie, czy jest możliwość że to zadziała z 451+ bezproblemowo? Ew. jakieś sugestie mile widziane +- w pułapie 700-750zł. Jeśli ten...
  5. sequence

    Pomoc rtorrent + autodl-irssi

    Cześć, Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.0 Model serwera: QNAP TS-451+ rtorrent 0.9.2 czy może ktoś mnie poprowadzić przez instalację krok po kroku pluginu autodl-irssi do rtorrent?
  6. sequence

    Pomoc RAID i dysk systemowy

    ok, dzięki. Całe szczęście że nie wiele zgrałem na niego. Mam gdzie zrzucić i postawić wszystko od nowa. Trzymaj się
  7. sequence

    Pomoc RAID i dysk systemowy

    ok, czaje kwestie ale z drugiej strony raid5 w przypadku awarii daje możliwość odzyskania tego 1hdd. Więc jak sens jest rozdzielać system na single hdd, a z reszty robic raid?
  8. sequence

    Pomoc RAID i dysk systemowy

    no ok. Symulacja, 1st bay mam 3TB na system, dodatkowo od 2-4bay mam raid5 3x3TB. Pada dysk z systemem, pytanie co dalej? wymieniam dysk z systemem, raid 5 jest nietkniety i po instalacji od nowa podpina się automatycznie "stary raid"?
  9. sequence

    Pomoc RAID i dysk systemowy

    W związku z tym iż zaczynam swoją przygodę z NASem mam pytanie jak w temacie. Moja sytuacja wygląda następująco, sprzęt to TS-451+ 8GB, 4x 3TB Standardowo przeszedłem proces start.qnap.com, lecz trafiłem tutaj na forum i zacząłem wertować różne tematy - to dało mi do myślenia. A mianowicie, w...
  10. sequence

    nowy

    Witam Wszystkich :)