Recent Content by sewas1979

  1. S

    Pomoc Kopia zapasowa na dysk USB

    Jak to co 10 minut? Harmonogram ma startować raz dziennie o 00:10 Co najdziwniejsze to wygląda na to, że Harmonogram czasu rzeczywistego działa dobrze.
  2. S

    Pomoc Kopia zapasowa na dysk USB

    W załącznikach
  3. S

    Pomoc Kopia zapasowa na dysk USB

    Witam. Skonfigurowałem backup istotnych danych z RAID 6 na ONAP TS-453 pro na dysk USB. Backup się wykonał i niby wsio gra. Backup wykonuje się codziennie jednak odziwo nie kopiuje na USB nowo dodanych plików i folderów. Czyli wykonał się pierwszy backup i skopiował to co było w folderze. I...
  4. S

    Download [Stable] QTS 4.1.3 Build 0313 | ARM & x86

    Hmm... To może mam jakieś bojaźliwe routery:s Coś ciekawego w tym firmware jest?
  5. S

    Download [Stable] QTS 4.1.3 Build 0313 | ARM & x86

    Taaa. Wiem, że to bez sensu i już chyba wiem co się działo... Zresetowałem NAS do ustawień fabrycznych... Ale co może w sieci zakłócać działanie DHCP??? Oczywiście inny serwer DHCP! I mnie olśniło... Chciałem sprawdzić jakie możliwości w tej materii i włączyłem serwer DHCP na QNAP. Oczywiście...
  6. S

    Download [Stable] QTS 4.1.3 Build 0313 | ARM & x86

    Witam. Od czwartku 02.04.2015 po południu mam zainstalowany ten firmware. Mam dziwne problemy z siecią. Sprawdzane na dwóch routerach. Router 1 - zauważyłem, że co pewien czas tracę połączenie z WiFi. Problem występuje na laptopie, telefonach i telewizorze. Pomaga tylko restart routera ale...
  7. S

    Pomoc Pomoc w instalacji HybridDesk Station na TS-453PRO

    Serdecznie dziękuję za pomoc. 1. Faktycznie wczoraj wreszcie zadziałało normalnie. Czyli tak jak pisałeś trzeba cierpliwie poczekać... 2. Dzięki za link do firmware. Temat do zamknięcia...
  8. S

    Pomoc Pomoc w instalacji HybridDesk Station na TS-453PRO

    Mam 4.1.3 build 2015.02.17... We wskazanym miejscu szukałem. Nie ma na liście...
  9. S

    Pomoc Pomoc w instalacji HybridDesk Station na TS-453PRO

    Witam. Nie mogę zainstalować HybridDesk Station na nowiutkim QNAP TS-453PRO. Komunikat: "Nie udało się odzyskać powiązanego pakietu z bieżącej strony QPKG. Zainstaluj pakiet ręcznie." Skąd mogę pobrać ten pakiet do ręcznej instalacji? Za to w opisie samego HybridDesk znalazłem taką notkę...
  10. S

    Pomoc Dostęp do plików na dysku USB

    Hmmm. To co robię nie tak? Podłączam dysk USB do portu USB w QNAP. Partycje dysku (NTFS) są widoczne w Panel Sterowania -> Urządzenia zewnętrzne. Uruchamiam File station i nigdzie nie mogę znaleźć dysku USB... Już wiem o co kaman. Jak byłem zalogowany na użytkownika, którego utworzyłem to on...
  11. S

    Pomoc Dostęp do plików na dysku USB

    Witam. Jestem nowym użytkownikiem NAS QNAP. Podłączyłem do serwera dysk USB ale nie wiem jak przegrać dane z tego dysku na serwer. Do tej pory używałem S i tam w File station był normalnie widoczny podłączony dysk USB. Czy w QNAP również można jakoś te dane skopiować na serwer? Dodam...